وبلاگ


فروشگاه الوبوک با عنایت خداوند متعال فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرده است تا با همان کمیت وکیفتی که کتب را در فضای فیزیکی به مشتریان وهمراهان خود ارایه میکرده در خدمت شما جانان باشد.الوبوک همیشه بهترین ها را برای شما در نظر میگیرد پس به شما اطمینان می دهیم که تمامی کتب اصل بوده وکمیت و کیفیت محصول را تضمین میکنیم، دیگر نگران نباشید هر آنچه میخواهید ما برایتان فراهم میکنیم فقط کافیست اراده کنید تا الوبوک برایتان فراهم کند.


اهمیت نقش فرهنگ کتاب

اهمیت نقش فرهنگ کتاب

فروشگاه الوبوک با عنایت خداوند متعال فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرده است تا با همان کمیت وکیفت ی که در فضای فیزیکی به مشتریان وهمراهان خود ارایه میکرده در خدمت شما جانان باشد.الوبوک همیشه بهترین ها را برای شما در نظر میگیرد پس به شما اطمینان می دهیم که تمامی اجناس اصل بوده وکمیت و کیفیت محصول را تضمین میکنیم.

فروشگاه اینترنتی الوبوک

فروشگاه اینترنتی الوبوک

اهمیت نقش فرهنگ کتا خوانی ،تاریخچه کتاب به طور کلی بخشی از تاریخ تمدن و فرهنگ انسان است و برای آگاهی از کتاب  در ایران، باید فرهنگ مردم ایران را هم بررسی کرد. همچنین کتاب می‌تواند برای راحتی، حجب و حیا و نیز برای ایمنی مورد استفاده قرار گیرند.می توان کتاب را نشان دهندهٔ باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی دانست. امروزه و در قرن ۲۱ استفاده ازکتاب بیشتر به خاطر پیروی ازاساتید، تا به خاطر راحتی و دیگر استفاده‌های آن.نوع کتاب در ایران باستان هم بنا به شرایطی که بوده است همیشه سبک و  خاصی داشته‌است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که در دوره‌های مختلف تاریخی چه نزد زنان و چه نزد مردان در ایران یک حقیقت بوده‌است و به هیچ وجه ایرانیان در کتاب خوانی به سر می برده‌اند.رخی معتقد هستند که این نوع فرهنگ به نوعی ریشه به وجود آمدن  در دنیا است.

دسته‌بندی
عضویت درسایت
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...