کتاب درسی نگارش (2) متوسطه دوم پایه یازدهم

نگارش (2) یازدهم

از {{model.count}}
70,000
60,000 تومان
15%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب درسی نگارش (2) متوسطه دوم پایه یازدهم از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب درسی نگارش (2) متوسطه دوم پایه یازدهم تجربی و ریاضی

سال چاپ : 98 , 99 , 1400 ...

  • “فارسی 2″نوشته سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی است که توسط شرکت چاپ و نشر کتاب درسی به انتشار رسیده است و فروشگاه اینترنتی الوبوک خدمت شما ارائه می دهد .
  • موضوع کتاب : کتاب درسی _ فروشگاه کتاب _ دوره دوم متوسطه _ پایه یازدهم _نگارش 
  • کتاب حاضر برای رشته های ریاضی فیزیک _ علوم تجربی _ علوم انسانی _ علوم و معارف اسلامی نوشته شده است.

آثار معتبر ادبی و متون مذهبی و میراث فرهنگی از طریق نوشتار در دسترس جامعه قرارمی گیرد. هر کتاب، در حقیقت، تجربه‌ای از نوشتن را به همراه دارد. خواندن دقیق کتاب‌های مناسب، می‌تواند سرمشق درس اندیشی و آسا ننویسی باشد. کتاب‌خوانی، یکیاز شیوه‌های مناسب برای رشد اندیشه و افزودن بر توانایی‌های ذهن و زبان است. نویسنده نیز با خواندن، اندیشیدن و نوشتن، به آفرینش نوباوه فکری خود دست می‌یابد؛ به‌بیان‌دیگرنوشتن، فرزندِ خواندن است. هرچه بیشتر بخوانیم، توانایی‌های ذهن ما بیشتر نیرو می‌گیردو کار نوشتن برای ما آسان‌تر می‌شود.

کتاب حاضر شامل شش درس است و منطقِ رابطه طولی درس‌ها به این شکل استکه در درس اول اجزای نوشته مانند هر پدیده دیگر توصیف و تبیین می‌شود. اجزای نوشته شامل ساختار و محتواست و در این درس بحث ساختار ارائه‌شده است که درواقع مروری بر مطالب دورۀ متوسطه است. طبیعی است که تولید محتوا بسیار مهم است؛ بنابراین آموزش آن از درسدوم آغاز می‌شود و تا درس آخر ادامه میابد. برای آموزش تولید محتوا، ابتدا در درس دوم فضای نوشته به لحاظ زمان و مکان شکل می‌گیرد و گسترش می‌یابد؛ آنگاه در درس سوم، شخصیت‌هادر این فضا قرارمی گیرند و توصیف می‌شوند و در درس چهارم توجه به عنصر گفت‌وگو بینشخصیت‌ها و چگونگی آن ارائه می‌شود و به‌این‌ترتیب محتوا به‌تدریج تکمیل می‌شود و گسترشمی‌یابد. در درس پنجم با ارائه قالب سفرنامه از هر سه عنصر فضای نوشته، شخصیت و گفت‌وگواستفاده می‌شود و به‌این‌ترتیب دانش‌آموزان به‌صورت کاربردی با آن‌ها مواجه می‌شوند.    

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب 

نویسنده
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی
سال چاپ
سال چاپ : 98 , 99 , 1400 ...
قطع کتاب
وزیری
نوع جلد
شومیز
ناشر
اداره‌ی کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...