پاسخ های تشریحی چند کنکور رشته ریاضی (جلد دوم) خیلی سبز

پاسخنامه چند کنکور رشته ریاضی خیلی سبز

از {{model.count}}
210,000
157,500 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب پاسخ های تشریحی چند کنکور رشته ریاضی (جلد دوم) خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

پاسخ های تشریحی چند کنکور رشته ریاضی (جلد دوم) خیلی سبز


چکیده
اهمیت شبیه سازی شرایط کنکور قبل از حاضر شدن در جلسه کنکور برای هیچ داوطلب کنکوری پوشیده نیست. برای این کار معمولا داوطلبین کنکور، سوالات سال های گذشته را از خود امتحان می گیرند. کتاب چند کنکور رشته ریاضی خیلی سبز نسبت به سال گذشته تغییر ظاهری و محتوایی داشته است و آن این است که سوالات به شکل دفترچه های جداگانه عمومی و اختصاصی به چاپ رسیده اند تا حال و هوای یک کنکور واقعی را برای داوطلب تداعی کنند. در این مجموعه 12 کنکور قرار گرفته که از کنکورهای سراسری سال های 94 تا 99 استفاده شده است. کنکورهای سال 94 تا 97 با کتاب های نظام جدید مطابقت داده شده اند و احیانا سوالات نامناسب جایگزین شده اند. سوالات کنکور 98 و 99 اما بدون تغییر آمده است.

مجموعه چند کنکور ریاضی خیلی سبز شامل 12 دفترچه کنکور عمومی، 12 دفترچه کنکور اختصاصی، 12 پاسخبرگ و یک دفترچه است که مقدمه و… در آن آمده است. این مجموعه در یک جعبه قرار گرفته است. این کتاب درسنامه ندارد و در مجموع دارای 2820 تست است. پاسخ تشریحی سوالات در جلد دوم این مجموعه قرار دارد. جلد دوم 404 صفحه است. در ادامه به بررسی کتاب چند کنکور ریاضی دو جلدی نوشته ی گروه مولفان خیلی سبز می پردازیم.

یکی از مهمترین شاخصه هایی که کتاب های شبیه ساز کنکور سراسری باید داشته باشند، حفظ سبک، فونت و صفحه آرایی دفترچه کنکور سراسری است که با تغییر ظاهری امسال، مجموعه چند کنکور ریاضی به دفترچه های کنکور بسیار نزدیک شد. عکس ها و نمودارهای سوالات کنکور هم با کیفیت بهتری نسبت به آنچه در دفترچه کنکور آمده است رسم شده اند. عکس روی جلد بسته آزمون ها و جلد دوم نیز نام نویسندگان پاسخ های تشریحی را دربر دارد و جذابیت ظاهری دیگری ندارد.

در این مجموعه، شبیه ساز کنکور سراسری ریاضی و شامل 12 سری آزمون به شکل دفترچه و 12 پاسخبرگ است و پاسخنامه آن دارای حجم منطقی و معقولی در جلدی دیگر است. قاعدتاً باید در دو ماه پایانی منتهی به کنکور و پس از جمع بندی تمامی مطالب، دانش آموزان سال دوازدهم از این کتاب استفاده کنند. بهتر است برای جلوگیری از خستگی مفرط و زدگی آزمون ها با فاصله زمانی حداقل دو روزه مورد استفاده قرار بگیرند. قبل از خرید اینترنتی کتاب چند کنکور ریاضی دوجلدی خیلی سبز ادامه مطلب را بخوانید.

تست (تمرین)
انتشارات خیلی سبز قبلا، یعنی در نظام قدیم این سری از کتاب ها را چاپ نمی کرد و با تغییر نظام آموزشی و در آستانه برگزاری اولین کنکور برای دانش آموزان نظام جدید، اقدام به تولید این سری از کتاب ها کرد. ولی امسال با یک تغییر ظاهری همین کتاب را علاوه بر تقویت محتوایی به شکل دفترچه های کنکور به چاپ رسانید. همان طور که گفته شد کتاب چند کنکور رشته ریاضی خیلی سبز شامل کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور 6 سال اخیر است که مجموعا شامل 12 کنکور می شود.

البته می دانیم که چون کتاب های درسی نظام جدید نسبت به نظام قدیم دارای تغییراتی بوده است، همه سوالات کنکورهای سراسری چند سال اخیر قابل استفاده نیستند. بنابراین اگر سوالی با تغییرات اندکی با کتاب های جدید همسو میشده، این تغییرات در آن اعمال شده و در غیر این صورت آن سوال با سوالی تالیفی یا کنکورهای رشته های دیگر (یا سال های دیگر) جایگزین شده است. سوالاتی که تغییر کرده اند در پاسخنامه (نه در سوالات) مشخص شده اند. این یکی از محاسن این کار این است که طی آزمون، حواس خواننده را پرت نمی کند. چراکه خیلی از دانش آموزان این آزمون ها را مشابه با شرایط کنکور و با هیجان و استرس زیادی از خودشان امتحان می گیرند. و اما درباره پاسخنامه تشریحی آزمون ها که در جلد دوم آمده است باید به چند مورد اشاره کرد:

همان طور که اشاره شد، سوالات تغییر یافته در آن مشخص شده اند.
منبع طراحی سوالات با ذکر شماره صفحه آن در کتاب درسی مورد نظر در کنار جواب آن آمده است.
در پاسخ بعضی از سوالات نکاتی آمده است که بار آموزشی دارند.
تا جای ممکن گزینه های نادرست هم بررسی شده اند.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
گروه مولفان خیلی سبز
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
428
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...