پاسخ های تشریحی ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی (جلد دوم) قلم چی

پاسخنامه ریاضیات جامع قلم چی

از {{model.count}}
170,000
127,500 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب پاسخ های تشریحی ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی (جلد دوم) قلم چی از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب پاسخ های تشریحی ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی (جلد دوم) قلم چی


 کتاب پاسخنامه ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد دوم از سری کتاب‌های طبقه‌بندی شدهٔ آبی رنگ کانون فرهنگی آموزش قلم چی است . در کتاب پاسخنامه ریاضیات جامع کنکور تجربی راه حل‌های مختلفی برای حل سؤالات و پرسش‌های چهار گزینه‌ای کتاب جلد اول می‌توانید مشاهده کنید.

کتاب پاسخنامه ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد دوم قلم چی 

 یکی از کتاب‌های کانون فرهنگی آموزش قلم چی، کتاب پاسخنامه ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم و دوازدهم جلد دوم می‌باشد. این کتاب برای سؤالات کتاب ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم و دوازدهم یک منبع عالی است که برخوردار از پاسخ‌های کاملاً تشریحی است. دانش‌آموزان در زمان خرید جلد اول کتاب ریاضیات کنکور تجربی، اگر تمایل دارند از پاسخ‌های تشریحی آن نیز بهره‌مند شوند،  می‌بایست به تهیهٔ این جلد از کتاب نیز اقدام کنند

 نکتهٔ مهم در رابطه با کتاب‌هایی که به پاسخنامه ریاضیات می‌پردازند این است که راه حل‌های گفته شده در آن‌ها مورد فهم و یادگیری دانش آموزان قرار گیرد؛ بنابراین به این مهم در کتاب پاسخنامه ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم و دوازدهم جلد دوم بسیار اهمیت داده شده است و چندین نوع راه حل برای پاسخ سؤالات استفاده شده است؛ بنابراین دانش آموزان رشته تجربی به راحتی می‌توانند سؤالات مربوط به کتاب ریاضیات کنکور تجربی را بر اساس پاسخنامهٔ کتاب ریاضیات کنکور تجربی جلد دوم پاسخ دهند.

ویژگی‌های کتاب پاسخنامه ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی جلد دوم

 کتاب پاسخنامه ریاضیات کنکور تجربی جامع جلد دوم، دارای پاسخ‌های کاملاً تشریحی برای سؤالات کتاب جلد اول می‌باشد. نویسنده ی کتاب پاسخنامه ریاضیات کنکور تجربی در این کتاب تمامی تلاش و دانش خود را به کار گرفته تا بتواند راه حل‌های کوتاه و مناسبی برای سؤالات تستی در نظر بگیرد. البته این راه حل‌ها در کنار دیگر راه حل‌های سؤالات کتاب ریاضیات کنکور تجربی جامع جلد اول می‌باشد.

 تیپ‌های گوناگونی از سؤالات در کتاب ریاضیات جلد اول عنوان شده است که برای آن‌ها نیز راه حل‌های متنوع در کتاب پاسخنامه ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم و دوازدهم فصل دوم نوشته شده است. این کتاب بر اساس دانش نویسندگان باتجربه‌ای نوشته شده است و نکات مهمی را می‌توانید در پاسخنامه‌های آن به خوبی مشاهده کنید.

فهرست کتاب پاسخنامه ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد دوم

در این بخش به توضیحاتی در رابطه با فهرست کتاب پاسخنامه ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد دوم می‌پردازیم.

مجموعه، الگو و دنباله، توان‌های گویا و عبارت‌های جبری، معادله‌ها و نامعادله‌ها، جبر و هندسه تحلیلی، تابع، مثلثات، توابع نمایی و لگاریتمی، حد و پیوستگی، هندسه، شمارش و احتمال و آمار از جمله موضوعاتی است که در کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد اول، سؤالاتی در رابطه با آن‌ها نوشته شده است.

در این کتاب شما می‌توانید پاسخنامه سؤالات طرح شده در رابطه با این موضوعات را در صفحات گوناگون آن به خوبی مشاهده کنید. نکته مهم در رابطه با بخش‌های کتاب پاسخنامه ریاضیات کنکور تجربی پایه دهم و یازدهم و دوازدهم جلد دوم این است که نکات مهم آموزشی و تألیفی در میان پاسخ‌ها و راه حل‌ها گفته شده است و می‌توانید از آن‌ها در جای درست استفاده کنید.

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسندگان
ایمان چینی فروشان _ حسین حاجیلو _ فرزانه دانایی _ فرهاد حامی
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
428
قطع کتاب
رحلی
نوبت چاپ
نوع جلد
اول

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...