واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی کنکور مینی میکرو طلایی گاج

واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی گاج

از {{model.count}}
55,000
41,250 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی کنکور مینی میکرو طلایی گاج از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی کنکور مینی میکرو طلایی گاج


درس زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی دوره متوسطه است که می‌تواند در کسب رتبه بهتر به داوطلبان کمک نماید. کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج یکی از منابع بسیار خوب برای آموزش واژگان و گرامر انگلیسی متوسطه است.  این کتاب به منظور خواندن این درس و تسلط به مباحث کنکوری درس انگلیسی، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد و شما را به قبولی در رشته مورد علاقه نزدیکتر کند.

معرفی کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج

کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی کنکور میکرو طلایی گاج، کتابی است که با هدف آموزش و تسلط به درس زبان انگلیسی دوره متوسطه نوشته شده است. در واقع نویسنده سعی کرده است تا همه مطالب انگلیسی پایه متوسطه را در قالب کتابی تالیف نماید. البته دانش آموزان می‌توانند برای آزمون‌های تستی و تشریحی به جز کنکور نیز از این منبع خوب و عالی استفاده نمایند. لحن کتاب نیز به گونه‌ای است که دانش آموزان به خوبی می‌توانند با کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج ارتباط برقرار کنند. لازم به ذکر است که این کتاب فقط شامل درسنامه است و قسمت تست ندارد.

بخش درسنامه کتاب

کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج، در ۷ فصل نوشته شده است که ۵ فصل آن فقط مختص به واژگان زبان انگلیسی است که نویسنده همه واژگان انگلیسی دوره متوسطه و معانی آنها را در این بخش آورده است. قسمت درسنامه، عملا شامل دو فصل بعدی است که به توضیح و آموزش گرامر زبان انگلیسی پرداخته شده است. قسمت واژگان به گونه‌ای است که دانش آموزان می‌توانند به راحتی واژگان را به خاطر بسپارند. در واقع قسمت واژگان کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج، شامل واژگان ۶ دوره تحصیلی است که پشت سر هم آورده شده است. اما با توجه به حجم زیاد واژگان کتاب‌های درسی، خوشبختانه کتاب خیلی حجیم نیست و قطر مناسبی دارد.

ویژگی بخش واژگان

بخش واژگان کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج، یکی از بهترین قسمت‌های کتاب است. قبل از هر چیز، قطع کتاب به گونه‌ای کوچک است که داوطلبان به راحتی می‌توانند برای مطالعه واژگان یا بخش‌های دیگر آن را با خود حمل کنند. از سوی دیگر، در این کتاب همه واژگان کتاب‌های درسی متوسطه پوشش داده شده است و در عین این پوشش، هیچ توضیحات اضافه‌ای برای واژگان به کار برده نشده است و همین امر سبب یادگیری هرچه بهتر و سریعتر این قسمت شده است. البته اگر نویسنده مثال‌هایی را نیز طرح می‌کرد که در این جملات واژگان نیز استفاده می‌نمود، درک آن برای داوطلبان خیلی راحت‌تر بود. اما نویسنده ترجیح داده است تا از روشی ساده برای کمتر کردن حجم کتاب برای این قسمت استفاده کند.

واژگان این قسمت شامل واژه‌های کتاب درسی، تمرین‌ها، کتاب کار و بعضی از واژه‌های اضافه‌تر می‌باشد. در این بخش، علاوه بر واژگان، متضادها و مترادف‌های هر واژه نیز آورده شده است که این امر سبب یادگیری و تسلط بهتر دانش آموزان به واژگان می‌شود. این بخش می‌تواند برای دانش آموزان قوی‌تر خیلی جذاب باشد، زیرا می‌توانند با خواندن این قسمت و یادگیری متضادها و مترادف‌های هر واژه، درصد بالاتری را در کنکور بزنند. از سوی دیگر دانش آموزانی که در بخش واژگان خیلی قوی نیستند و دایره واژگان کمتری را بلد هستند، به راحتی می‌توانند از این کتاب استفاده کرده و دانش خود را در این زمینه افزایش دهند. البته بهتر است دانش آموزان در کنار این کتاب، برای فهم هرچه بیشتر قسمت واژگان، از کتاب دیگری نیز در کنار کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج استفاده کنند.  در این بخش، واژگانی که خارج از کتاب هستند، با ستاره مشخص شده‌اند و نویسنده تصور کرده است که این واژگان ممکن است برای کنکور بیایند.

بخش گرامر

در بخش گرامر کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج، همه نکات و مطالب کتاب‌های درسی پوشش داده شده است و به آموزش گرامر به صورت مفهومی پرداخته شده است. این بخش به منظور تسلط هر چه بیشتر دانش آموزان به بخش گرامری زبان انگلیسی است. داوطلبان با خواندن این بخش به راحتی می‌توانند به تسلطی کافی برای آزمون تستی و تشریحی برسند. در قسمت گرامر، فقط سوالات و تمرین‌های تشریحی طرح شده است و نویسنده از آوردن هرگونه سوال تستی در این قسمت و حتی در قسمت واژگان خودداری کرده است.

ویژگی‌های ظاهری واژگان سطر به سطر میکرو طلایی

با توجه به اینکه قطع کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی گاج کوچک و به صورت مینی است، اما سایز فونت‌ها به اندازه‌ای درشت است که چشم خواننده را به هیچ عنوان اذیت نمی‌کند. از سوی دیگر در صفحات کتاب از صفحه آرایی‌های جذاب و رنگی استفاده شده است که کتاب را برای هر کسی جذاب می‌نماید. در قسمت‌های متنوع کتاب، از جداول و کادر بندی‌های جذابی نیز استفاده شده است. جنس کاغذ کتاب نیز بسیار مرغوب و عالی است و برای طراحی جلد کتاب نیز، از طرحی گرافیکی و جذاب نیز استفاده شده است وترکیب رنگی بسیار خوبی دارد.

جمع بندی واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی

بخش واژگان کتاب واژگان سطر به سطر انگلیسی کنکور گاج، همه واژگان کتاب درسی و حتی بعضی از واژگان خارج از کتاب نیز آورده شده است تا داوطلبان بتوانند از این کتاب برای افزایش دانش خود در زمینه واژگان زبان انگلیسی کنکور استفاده کنند. حجم کتاب نیز با توجه به حجم مطالب بسیار کامل آن، مناسب است. البته با توجه به اینکه نویسنده تنها واژگان، مترادف‌ها و متضادهای هر کلمه را در کتاب آورده است و هیچ گونه مثالی در این بخش آورده نشده است، حجم کتاب حتی می‌توانست از این هم کمتر باشد.

اما بخش گرامر، شاید کمی قوی‌تر باشد و از مهمترین ویژگی‌های آن، وجود بخش «اشتباهات رایج در گرامر» است که بخشی بسیار کاربردی است و در آن اشتباهات رایج کنکور که داوطلبان می‌توانند با آن مواجه شوند، آورده شده است. بخش همنشینان کتاب نیز بسیار جالب است و واژگان‌ترکیبی نیز کنار هم آورده شده‌اند که‌ترکیب واژگان متنوع در کنار هم است. در مجموع این کتاب می‌تواند به عنوان یک منبع کمکی و بسیار خوب برای مرور درس انگلیسی باشد که قبل از هر آزمونی می‌توان از آن استفاده کرد.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسنده
سعید ابراهیمی
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
288
قطع کتاب
جیبی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...