هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج

هندسه کامل کنکور گاج

از {{model.count}}
195,000
146,250 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج


کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج به گونه‌ای طراحی شده که تمامی سوالات آن عملکردی تستی دارد و سوال تشریحی در آن نمی‌بینید. هدف این کتاب دنبال کردن هندسه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم است به گونه‌ای که تست‌های چهار گزینه‌ای آن منبع جامع و کاملی برای سوالات کنکور باشد.

مقدمه‌ای چند در رابطه با این کتاب

کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج دو جلد دارد که یکی سوالات و دیگری پاسخنامه سوالات آن است. در این بحث صرفا به چگونگی سوالات این کتاب می‌پردازیم. چینشی که در سوالات کتاب اول دیده می‌شود کاملا مطابق با  کتاب دوم است که درباره درسنامه و پاسخ به سوالات می‌باشد. کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج ۱۰ فصل دارد و هر فصل آن به چند بخش تقسیم بندی شده است.

لحنی که کتاب انتخاب کرده است، به صورت کلی حالت رسمی دارد و مطالعه آن آسان است. در قسمت‌هایی از توضیحات نیز لحن صمیمانه دارد تا دانش آموز بتواند ارتباط بهتری با آن داشته باشد. به عنوان مثال در توضیحاتی که ابتدای سوالات آمده است، لحن صمیمانه است.

آموزش کتاب (درسنامه)

به دلیل اینکه ما در این قسمت تلاش کرده‌ایم که تنها در مورد کتاب سوالات هندسه میکرو طلایی گاج صحبت کنیم، لازم است بدانید این کتاب درسنامه‌ای ندارد و این قسمت متعلق به جلد دوم کتاب می‌باشد.

تست‌های کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج (تمرین)

هدف کلی کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج، تمرکز بر کنکور و سوالاتی است که در کنکور و آزمون‌های آزمایشی مطرح می‌شود. تمامی سوالاتی که در این کتاب وجود دارد میکرو طبقه بندی هستند و به صورت تست‌های چهار گزینه‌ای مطرح شده‌اند. لازم است بدانید ترتیب سوالات به اینگونه است:

سوالات پایه دوازدهم، سوالات پایه دهم، و در آخر سوالات پایه یازدهم.

دلیل این ترتیب در کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج این است که نویسندگان این کتاب ابتدا سوال‌هایی را که احتمال طرح آن در کنکور بیشتر است هدف خود قرار داده‌اند. مثلا قسمت محیط‌ها و مساحت‌های مثلث‌های مشابه و نسبت اجزای فرعی و یا تمرکز خود را بر روی سوالاتی گذاشته‌اند که نویسندگان آنها را طرح نکرده‌اند مثل چندضلعی‌های مشابه. در انتهای سوالات تستی قسمت پاسخ‌های تشریحی وجود دارد.

توضیحات بیشتر در رابطه با نحوه علامتگذاری تست‌ها

ستاره‌هایی که در طرح سوالات کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج می‌بینید به منظور سطح بندی سوالات طراحی شده‌اند. سوالاتی که سخت‌تر هستند ستاره‌های توپر دارند. سوالات مهم که دانش آموز می‌توانند از آن در جمع بندی نیز استفاده کنند با ستاره‌های تو خالی مشخص شده‌اند.

دانش آموز پس از حل سوالات هر فصل در انتها با یک آزمون جامع روبرو می‌شود که می‌تواند کمک بزرگی برای ثبت مطالب در ذهن وی باشد. این سوالات در حقیقت سوالات کنکورهای سال گذشته را در برمی گیرند. تست‌های جمع بندی که در آخر هر فصل آمده است بنا به صلاحدید دانش آموز و یا مدرس می‌تواند به صورت مجزا نیز پاسخ داده شود.

سوالاتی که توسط نویسنده کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج طراحی شده است هم در راستای سوالاتی است که در کنکورهای سراسری با آن مواجه می‌شوید و در همان چارچوب گزینش می‌شود. دانش آموزان در هر سطحی که باشند می‌توانند از سوالات کتاب کار هندسه گاج اتفاده کنند . زیرا کتاب میکرو طلایی گاج به صورتی تدوین شده است که تمامی گستره دانش آموزان قوی و ضعیف را مخاطب خود قرار می‌دهد و دانش آموزان کنکوری با اندکی توجه و تمرکز برای حل سوالات می‌توانند به راحتی درصد خوبی را از درس هندسه کسب کنند.

تمامی تمرین‌هایی که در کتاب درسی آمده است و فعالیت‌هایی که دانش آموز می‌بایست در طول دوران تحصیل برای این درس حل کند در بخش‌هایی از کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج آمده است. بخش‌هایی نیز اخیرا وارد کتاب درسی شده که نویسنده این کتاب با طراحی سوال مناسب از این بخش‌ها (نظیر قضیه سینوس‌ها و کسینوس‌ها) به راحتی با مفاهیم جدید کتاب درسی ارتباط برقرار می‌کند.

قسمت پاسخ تشریحی نیز برای حل سوالات راهکارهایی را پیش روی دانش آموزان قرار داده است که با تحلیل آنها می‌توان روند حل سوالات را یاد گرفت. در قسمت تجسم فضایی کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج سعی کرده است که توضیحات همواره با شکل و تصویر باشد تا دانش آموز به راحتی بتواند آن را در ذهن خود مجسم کند. در قسمت پاسخ تشریحی کادرهای خاکستری رنگی را می‌بینید که نکات مهمی را در جهت حل سوال به شما آموزش می‌دهد.

جمع بندی

لازم است توجه کنید که کتاب هندسه کامل کنکور میکرو طلایی گاج با توجه به اینکه سوالات مطالب سه پایه تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می‌شود، حجم نسبتا زیادی دارد و این مسئله نباید باعث شود دانش آموزان از آن چشم پوشی کنند. با توجه به اینکه حجم کتاب زیاد است اما طی بررسی‌هایی که صورت گرفته است خطای نگارشی در کتاب وجود ندارد. در صورتی که دانش آموز به خوبی بر مطالب کتاب تسلط داشته باشد، این کتاب پاسخگوی بسیار خوبی برای آنها است زیرا سوالات متعدد و استانداردی برای تثبیت مطالب در ذهن آنها دارد. در حقیقت این کتاب به عنوان منبع اول می‌تواند برای آن دسته از دانش آموزانی معرفی شود که تسلط نسبی مناسبی روی درسنامه و مطالب کتاب درسی دارند و برای دیگر دانش آموزان ممکن است به عنوان منبع اول چندان مناسب نباشد.

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسنده
سعید قندچی _ محمدطاهر شعاعی
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
628
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...