فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز

هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز

از {{model.count}}
96,000
72,000 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز


مقدمه

کتاب فصل آزمون هندسه پایه از انتشارات خیلی سبز برای دانش آموزانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند نوشته شده است. البته دانش آموزانی که در آزمون های آزمایشی شرکت نمی کنند هم می توانند از این کتاب در جمع بندی مطالعات خود به عنوان یک منبع تست استفاده کنند. در کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز به جز چند مورد خاص، از هر درس از کتاب های درسی هندسه 1 و هندسه 2 یک آزمون مبحثی ده سوالی آورده شده است، از هرفصل این دو کتاب درسی هم یک آزمون استاندارد پانزده سوالی و در آخر هم سه آزمون جامع. با توجه به عنوان کتاب و همچنین هدف آن، این کتاب فاقد درسنامه می باشد. توصیه می شود برای استفاده از کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز ابتدا روی هر مبحث تسلط کافی پیدا کرده و قبل از هرآزمون آزمایشی، تسلط خود را در آن مبحث با آزمون های این کتاب ارزیابی کنید، تا شناخت کامل تری از نقاط قوت و ضعف خود پیدا کنید.

 آموزش (درسنامه)

کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز درسنامه ندارد .

 تست (تمرین)

تست های کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز به صورت مجموعه ای از آزمون ها آورده شده است و کتاب در کل شامل بیست و هفت آزمون است که در این میان پنج آزمون آن جامع می باشد. آزمون های جامع شامل جامع هندسه دهم و جامع هندسه یازدهم و همچنین جامع هندسه پایه می باشند. در ابتدا آزمون های مبحثی کتاب با آوردن سوالاتی از هر مبحث تسلط دانش آموز را در هر بخش بررسی می کند و سپس در آزمون جامع فصل، مهارت های دانش آموز در کل فصل به چالش کشیده می شود. تمامی پرسش های آزمون ها تالیفی می باشند و در طراحی آزمون های کتاب از سوالات دوره های اخیر کنکور سراسری استفاده نشده است.

در کتاب فصل آزمون هندسه پایه 10 و 11 خیلی سبز تعداد قابل توجهی سوال جدید و غیرکلیشه ای و در عین حال استاندارد وجود دارد که با توجه به سبک سوالات، احتمال طرح شدن آنها در کنکور سراسری بالا می باشد. سطح تست ها با سطح کنکور منطبق است و این یکی از بزرگترین نقاط قوت کتاب می باشد و دانش آموز با پاسخ دادن به این پرسش ها، می تواند تا حد زیادی با سبک سوالات کنکور آشنا شود. البته نکته بسیار مهمی که در استفاده از کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز باید درنظر داشت این است که قبل از پاسخ دادن به هر آزمون اول باید دانش آموز بر آن مبحث مسلط شود و سپس به آزمون ها پاسخ دهد و نکته دیگر آنکه دانش آموز حتما باید آزمون ها را در مدت زمانی که توسط کتاب در بالای هرآزمون مشخص شده است، پاسخ دهد تا بتواند ارزیابی دقیقی از سطح علمی خود در این درس بدست آورد.

تعداد آزمون ها در هر مبحث کافی و متناسب با هدف کتاب فصل آزمون هندسه پایه خیلی سبز می باشد. تعداد تست های کتاب در هرمبحث نه بیش از اندازه است و نه خیلی کم که این ویژگی بسیار خوبی برای دانش آموزان است؛ به ویژه برای داوطلبانی که از این کتاب در دوران جمع بندی خود استفاده می کنند. نکته مثبت دیگر این است که در میان تست ها پرسش های خارج از چارچوب کتاب درسی و کنکور دیده نمی شود و سطح تست ها نیز بیش از حد سخت نمی باشد. این موضوع باعث می شود که دانش آموز نسبت به دروس هندسه 10 و هندسه 11 دلسرد نشود و همچنین وقت خود را صرف سوالات خارج از محدوده کنکور نکند. پاسخنامه های آزمون های کتاب به صورت کاملا کاربردی نوشته شده اند و به راحتی خواننده می تواند با آنها ارتباط برقرار کند. اما در کنار این ویژگی های مثبت عدم ذکر نکات تستی در پاسخنامه یکی از نقاط ضعف پاسخ نامه های کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز دراین زمینه محسوب می شود.

ظاهر کتاب

طراحی روی جلد کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز مشابه تمام مجموعه کتاب های فصل آزمون می باشد که دارای طرح ساده و زیبایی است. اندازه نوشته های کتاب مناسب می باشند و به راحتی قابل خواندن هستند. همچنین شکل ها دقیق و واضح رسم شده اند. کیفیت کاغذ به کار رفته در کتاب نیز مناسب می باشد. استفاده از رنگ بنفش در طراحی صفحات کتاب راهکار خوبی برای جلوگیری از خسته شدن چشم خواننده شده است، اما بهتر بود که از رنگ های دیگری هم در صفحه آرایی کتاب استفاده می شد تا دانش آموز در مدت زمان طولانی خسته نشود.

 جمع بندی

به طورکلی کتاب فصل آزمون هندسه پایه دهم و یازدهم خیلی سبز را می توان یکی از بهترین کتاب های موجود در بازار برای جمع بندی درنظرگرفت زیرا هم حجم کتاب به عنوان یک کتاب ویژه دوران جمع بندی مناسب است و هم تست هایی که در کتاب آورده شده اند شبیه به سوالات کنکور سراسری هستند. کتاب از غلط های چاپی و علمی محدودی برخوردار است. بهترین زمان برای استفاده از این کتاب در دوران جمع بندی می باشد، همچنین از این کتاب در طول سال تحصیلی و برای آمادگی در آزمون های آزمایشی هم می توان استفاده کرد ولی تعداد آزمون های کتاب برای این نوع استفاده کمی ناکافی به نظر می رسد.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسنده
محمد حسین حشمت الواعظین
سال چاپ
۱۴۰۱
تعداد صفحات
94
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...