هندسه دوازدهم سیر تا پیاز گاج

هندسه دوازدهم گاج

از {{model.count}}
155,000
116,250 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب هندسه دوازدهم سیر تا پیاز گاج از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

هندسه دوازدهم سیر تا پیاز گاج


یکی از بهترین کتاب‌های کمک آموزشی درس هندسه برای پایه دوازدهم توسط انتشارات گاج نوشته شده است و با نام سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج در اختیار دانش آموزان سال دوازدهم قرار گرفته که شامل درسنامه، سوالات تستی و سوالات تشریحی می‌باشد. این کتاب از تنوع بسیار زیادی در آزمون‌ها و سوالات برخوردار بوده و گزینه مناسبی برای رفع نیازهای دانش آموزان محسوب می‌شود.

اگر در پایه دوازدهم مشغول تحصیل هستید و می‌خواهید سطح آمادگی خود را در درس هندسه افزایش دهید، بی‌تردید کتاب سیر تا پیاز هندسه پایه دوازدهم گاج یکی از بهترین گزینه‌های به شمار می‌آید.

معرفی کلی کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج

کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج یکی از بهترین کتاب‌های کمک درسی هندسه محسوب می‌شود که با هدف رفع نیازهای دانش آموزان پایه دوازدهم به چاپ رسیده است. این کتاب دارای درسنامه، سوالات تستی و سوالات تشریحی می‌باشد و مطالب کتاب مطابق فصل‌های کتاب درسی چینش شده‌اند ولی در بخش‌هایی مانند فصل سوم به جای ۲ زیر بخش دارای ۴ زیر بخش می‌باشد. فهرست کتاب سیر تا پیاز دوازدهم هندسه گاج شامل فصل‌ها، زیر بخش‌ها و عکس‌های ابتدای فصل می‌باشد و مطالب کتاب با لحنی رسمی و روان نگارش شده‌اند.

آموزش (درسنامه)

جلد اول کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج به درسنامه و آموزش اختصاص یافته و هر فصل این کتاب دارای چند زیر بخش می‌باشد که مطالب درسی در آن‌ها آورده شده‌اند. در درسنامه کتاب به نکات تستی اشاره شده و از بیان اثبات‌ها و قضایای کتاب خودداری شده است. کلیه مطالب در درسنامه به صورت نکته وار جای داده شده‌اند و بعضی از اثبات‌های مهم و کاربردی برای امتحانات نهایی در بخش سوم جای داده شده‌اند.

 درسنامه این کتاب از حجم معقول و مناسبی برخوردار می‌باشد و مطالب به صورت کامل و قابل فهم در بخش‌های متنوع آورده شده‌اند و به تمرین‌ها و فعالیت‌های کتاب درسی در درسنامه اشاره شده است. برای هر مبحث، مثال‌هایی آورده شده که به صورت تشریحی به آن‌ها پاسخ داده شده است.

در درسنامه کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج بخش‌هایی به نام «نکته» یا «تذکر» به منظور توجه بیشتر دانش آموزان آورده شده و روابط کاربردی و مهم کتاب در کادرهایی به صورت جداگانه بیان شده‌اند تا دانش آموزان به راحتی از آن‌ها استفاده کنند. نویسنده کتاب مطالب کتاب درسی را به صورت کامل دسته بندی و تیتر بندی کرده است ولی تمام سعی خود را به کار می‌گیرد تا از سطح کنکور سراسری و چارچوب کتاب درسی بیشتر نرود و از بیان مطالب بیهوده و زائد خودداری شده است.

به طور کلی درسنامه این کتاب برای دانش آموزان با سطح متوسط گزینه مناسبی می‌باشد و دانش آموزان با سطح ضعیف، می‌توانند با مطالعه کلیه بخش‌های کتاب به سطح مناسبی از آمادگی دست پیدا کنند و با مطالعه درسنامه می‌توانند به سوالات تستی و تشریحی تا حد خوبی پاسخ دهند.

تست (تمرین) 

جلد دوم کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج به سوالات تستی و جلد سوم به سوالات تشریحی اختصاص دارد. در جلد دوم، سوالات تستی مطابق طبقه بندی جلد آموزش طرح شده‌اند تا دانش آموزان مفاهیم را به خوبی یاد بگیرند و سرعت عمل و دقت خود را در پاسخگویی افزایش دهند. سوالات این کتاب شامل سوالات تالیفی، سوالات کنکور سراسری سال‌های اخیر و بعضی سوالات کتاب درسی می‌باشد که هم سطح با کنکور سراسری طراحی شده‌اند.

بعضی از قسمت‌های مهم سوالات تستی با علامت ستاره مشخص شده‌اند تا دانش آموزان در دوران جمع بندی و محدودیت زمانی از آن‌ها استفاده کنند. همچنین سوالات تستی سخت و دشوار با ستاره توپر مشخص شده‌اند تا دانش آموزان با سطح علمی قوی از این مدل سوالات استفاده نمایند.

برای هر بخش تعداد سوالات مناسبی با توجه به اهمیت مبحث در نظر گرفته شده و دانش آموزان می‌توانند با توجه به زمانی که دارند به حل و بررسی تست‌ها بپردازند. نکته مهم در ارتباط با سوالات تستی کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج، میکروطبقه بندی بودن سوالات می‌باشد ولی سعی شده تا اغلب تیپ‌های کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی پوشش داده شود؛ بنابراین دانش آموزان متنوع به منظور افزایش آمادگی خود، می‌توانند از این کتاب کامل و جامع استفاده کنند.

پاسخنامه تشریحی کتاب

سوالات هر فصل در انتهای همان فصل پاسخ داده شده‌اند و تمامی سوالات به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته‌اند. به منظور رسیدن به پاسخ بعضی از سوالات مهم به بررسی تمام گزینه‌های اقدام شده یا روش‌های جدیدی برای حل سوال ارائه شده است. همچنین در کادرهایی به عنوان نکته، مطالب جمع بندی شده برای یادآوری دانش آموزان جای داده شده است.

رویکرد نویسنده برای بخش سوالات تشریحی، امتحانات آخر ترم پایه دوازدهم می‌باشد و از سوالات محاسباتی، اثباتی، صحیح و غلط، جای خالی و… به منظور افزایش آمادگی دانش آموزان استفاده شده است و جلد مربوط به سوالات تشریحی و حل سوالات از حجم کمی برخوردار می‌باشد.

جمع بندی

کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم گاج در سه بخش مجزا درسنامه، سوالات تستی و سوالات تشریحی تشکیل شده و از حجم مناسبی برخوردار می‌باشند. نویسنده این کتاب سعی کرده است تا تمام مطالب کتاب درسی را پوشش دهد تا دانش آموزان برای شرکت در کنکور و امتحانات تشریحی آخر ترم آماده شوند. از نکات منفی این کتاب، می‌توان به چاپ نشدن بعضی از عناوین و نوشته‌های کتاب اشاره کرد که بسیار کم می‌باشند و قابل چشم پوشی هستند. به طور کلی تهیه و مطالعه کتاب هندسه پایه دوازدهم گاج برای دانش آموزان با سطح ضعیف و متوسط گزینه مناسبی می‌باشد.  

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
سعید قندچی _ محمدطاهر شعاعی
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
248
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...