عربی دوازدهم میکروطبقه بندی گاج

عربی دوازدهم گاج

از {{model.count}}
98,000
78,400 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب عربی دوازدهم میکروطبقه بندی گاج از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

عربی دوازدهم میکروطبقه بندی گاج


هدف نویسنده از ارائهٔ این کتاب، افزایش سطح تسلط دانش آموزان جهت پاسخ دادن به تست‌ها و شرکت در کنکور سراسری و امتحانات آزمایشی می‌باشد. این کتاب مباحث متنوع از جمله تست و درسنامه را در بر می‌گیرد که در ادامه به بررسی این بخش‌ها پرداخته می‌شود. لازم به ذکر است تمامی بخش‌های این کتاب کاملا منطبق با کتاب درسی می‌باشد.

درسنامه کتاب عربی دوازدهم میکرو

در این کتاب آغاز هر درس با مبحث قواعد می‌باشد که هر درس شامل دو بخش قواعد وترجمه است که بخش‌ترجمه به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است.

بررسی قواعد چهار درس این کتاب بر اساس کتاب درسی صورت گرفته و هیچ گونه نکته خارج از کتاب مشاهده نمی‌شود. همچنین قواعدی که در درسنامه ارائه شده به صورت ساده بیان شده‌اند.

در کتاب عربی دوازدهم میکرو نکته‌های ترجمه و قواعد به صورت جداگانه مورد بحث قرار گرفته‌اند که این یکی از خصوصیات مثبت این کتاب محسوب می‌شود. دانش آموزان می‌بایست بعد از مطالعهٔ قسمت قواعد، بلافاصله قسمت‌ترجمه را مورد مطالعه قرار دهند، چرا که مطالب این دو مبحث به یکدیگر مربوط بوده و این نوع مطالعه باعث می‌شود تا دانش آموزان بهتر بتوانند مطالب و نکات را به خاطر بسپارند. قواعد این بخش با توضیحاتی ارائه شده‌اند که برای دانش آموزان ساده و قابل درک می‌باشند. برای مطالبی که در این بخش آورده شده، تعدادی تست نیز قرار داده شده است.

در قسمت‌ترجمه، اضافه بر نکته‌های ترجمه‌ای هر درس، ترجمه بعضی از عبارت‌های کتاب درسی که جمله‌های مهم متن و تمرین‌های کتاب درسی می‌باشند هم ارائه شده است. در این بخش جدولی قرار دارد که کلیهٔ واژگان درس و کلمه‌های مترادف، متضاد و جمع مکسر را در بر می‌گیرد. همچنین مثال‌هایی جهت درک بیشتر مطالب و تست نیز قرار داده شده است. در قسمت‌ترجمه «اختبر نفسک» کتاب درسی که نکته‌های ترجمه‌ای را در بر می‌گیرد نیز مشاهده می‌شود. دانش آموزان می‌توانند با مطالعهٔ مطالب درسنامه‌های این کتاب کمک درسی، به تمامی تست‌ها پاسخ دهند.

تست‌های کتاب عربی دوازدهم میکرو گاج

در این کتاب، بعد از قسمت قواعد تست‌های مربوط به آن و بعد از قسمت‌ترجمه تست‌های مربوط به آن قسمت ارائه شده است. تست‌های بخش قواعد بر اساس هدف‌های کتاب درسی نوشته شده‌اند و داوطلبان می‌توانند با مطالعهٔ دقیق درسنامه‌ها به آن‌ها پاسخ دهند. همچنین این تست‌ها دارای تنوع بالایی می‌باشند.

تست‌های ترجمه از پنج بخش‌ترجمه جملات و تطبیق با واقعیت، معنای واژه، مترادف و متضاد و انتخاب کلمه مناسب تشکیل می‌شوند. دانش آموزان می‌بایست جدول‌های داخل درسنامه را جهت پاسخ گویی به تست‌های تشخیص معنای واژه و مترادف و متضاد، مطالعه نمایند. از جملات کتاب درسی در قسمت‌ترجمه جملات استفاده شده است. جهت تسلط بالا در مبحث‌ترجمه، سوالات قسمت تطبیق با واقعیت بسیار موثر می‌باشند و برای‌ترجمه و پاسخ به آن‌ها می‌بایست به نکته‌های ترجمه دقت کرد.

در پایان تست‌های ترجمه، پاسخ نامهٔ تشریحی قرار دارد که در این بخش پاسخنامه‌ها کامل هستند و تمامی گزینه‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند. در پایان هر درس یک آزمون که در چهارچوب کنکور سراسری می‌باشد نیز ارائه شده است. لازم به ذکر است که تمامی تست‌ها شامل مبحث درک مطلب هم می‌باشند.

از ویژگی‌های بارز کتاب عربی دوازدهم میکرو گاج می‌توان به پاسخ‌های کاملا تشریحی، آزمون‌های انتهای هر درس و تفکیک نکته‌های قواعد وترجمه اشاره کرد.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
خدیجه علی‌پور
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
160
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...