عربی دوازدهم انسانی میکرو طبقه بندی گاج

عربی دوازدهم انسانی گاج

از {{model.count}}
117,000
87,750 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو طبقه بندی گاج از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

عربی دوازدهم انسانی میکرو طبقه بندی گاج


عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج، کتابی جامع و بسیار مفید در زمینه مباحث درس عربی پایه دوازدهم رشته انسانی است. این کتاب به منظور برطرف نمودن دغدغه‌های داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی رشته انسانی نوشته شده است و مطالعه آن می‌تواند توانایی دانش آموزان را در پاسخگویی صحیح به سوالات چهارگزینه‌ای درس عربی پایه دوازدهم افزایش داده و امکان دستیابی به رتبه‌های عالی را برای آنها به ارمغان آورد.

عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج

کتاب عربی پایه دوازدهم رشته انسانی میکرو گاج از جمله کتب آموزشی نوشته شده در زمینه کنکور کارشناسی دانش آموزان رشته علوم انسانی می‌باشد که توسط محمود عاشوری نوشته و به وسیله انتشارات گاج برای مقطع متوسطه دوم به شکل تک جلدی منتشر شده است.

ویژگی‌های عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج

این کتاب، بسیار سبک است و دارای درسنامه کامل و مجموعه تست‌های تالیفی می‌باشد. این کتاب، تک جلدی بوده و تنها دارای تست‌های تالیفی توسط خود نویسنده بوده و فاقد تست‌های طبقه بندی شده، علامت دار، سطح بندی شده و یا تست‌های سال‌های پیش بوده و تست‌های آزمون آزمایشی در این کتاب دیده نمی‌شود. معمولا یکی از مهمترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های یک کتاب، داشتن فونت و لحن نوشتار بسیار عالی و خوانا در آن است که در کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج کاملا رعایت شده و این کتاب دارای فونتی مناسب و لحنی رسمی و آموزنده می‌باشد. این کتاب دارای طراحی جلد و زمینه بسیار ساده‌ای بوده و در متن آن، از رنگ و یا نشانگر خاصی برای تفکیک نمودن تست‌های کتاب استفاده نشده است.

داشتن طبقه بندی و ایجاد تنوع در متن کتاب از ویژگی‌های مثبت آن بوده و باید توجه داشت گزینه مناسبی به منظور بررسی و مطالعه تست‌های کنکوری و نکته برداری از تست‌ها نخواهد بود. توصیه می‌شود کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج را به منظور یادگیری و تقویت درسی استفاده نموده و سپس به منظور تثبیت مطالب و استفاده موثر از آنها، از کتاب‌های جامع تست‌های کنکوری استفاده نمایید. این کتاب تکمیل کننده تست و سوالات کنکوری بوده و می‌تواند دانش آموزان را در پاسخگویی به سوالات یاری رساند.

درسنامه کتاب

درسنامه یکی از اصلی‌ترین و مهمترین بخش‌های این کتاب است و در ۵ درس کلی نگارش شده است. از ویژگی‌های مهم و قابل توجه درسنامه این کتاب، رعایت کردن قوانین و اصول عناوین کتاب درسی بوده و هر درس نگارش شده در کتاب دارای ۲ بخش قواعد وترجمه است. زبان نوشتار بخش درسنامه برای دانش آموزان بسیار ساده و روان بوده و در قالبی اصولی به توضیحات پرداخته است. باید توجه داشت این کتاب برای دانش آموزان در سطح مبتدی بسیار مناسب بوده و می‌تواند یادگیری این درس را برای آنها تسهیل و قابل فهم نماید. یکی از مهمترین موضوعات رضایت بخش در خصوص نگارش درسنامه عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج، استفاده از مثال‌های بسیار نزدیک و کمک کننده به درک مطلب می‌باشد.

باید توجه داشت، ترجمه یکی از بخش‌های بسیار مهم و قابل توجه در درس عربی و سوالات کنکوری مطرح شده در این درس عمومی و تخصصی رشته انسانی است. این کتاب‌ترجمه عبارات بسیار مهم و کاربردی را در جدولی طراحی نموده و در اختیار داوطلبان قرار داده است. این جدول ارزش بسیار زیادی داشته و تاثیر شگفت انگیزی در یادگیری این درس برای دانش آموزان خواهد داشت. قسمت درسنامه در کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج از حجم تست‌ها و بررسی تک تک آنها کاسته و تلاش خود را بر توضیح، ارائه نکات و آموزش دقیق و صحیح مطالب درسی با ذکر مثال‌های کاربردی و مهم متمرکز نموده است. زبان نوشتار و بررسی دروس در قسمت درسنامه این کتاب، بسیار ساده، روان و قابل فهم بوده و می‌توان از نکات طلائی و بسیار مهم آن، به منظور پاسخگویی به سوالات چهار گزینه‌ای این درس استفاده نمود.

تست‌های کتاب عربی پایه دوازدهم میکرو گاج انسانی

تست‌های مطرح شده در این کتاب پس از ارائه درسنامه و مطالب درسی هر قسمت جای داده شده‌اند و از تنوع و گستردگی زیادی در بعضی از قسمت‌ها و تنوع کمتر در قسمت‌های دیگر برخوردار می‌باشند که این یکی از نقاط ضعف کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج به شمار می‌آید. طبقه بندی و سطح بندی سوالات از آسان به سخت نیز از ویژگی‌های مثبت کتاب بوده و آرام آرام مطالب درسی را به دانش آموزان آموزش داده و در خاطر آنها تثبیت خواهد نمود.

سطح تست‌های این کتاب چگونه است؟

بهتر است پیش از تهیه کتاب به این نکته توجه نمایید که سطح تست‌های مطرح شده در این کتاب کاملا معمولی و متوسط بوده و به منظور آموزش و یادگیری دانش آموزان در سطح متوسط و ابتدایی نوشته شده است، پس انتظار بسیار زیادی از این کتاب نداشته و به دنبال ارائه تست‌های بسیار سخت و پر از نکات سخت در این کتاب نباشید. تست‌ها و درسنامه کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج به دانش آموزان در سطح متوسط کمک فراوانی نموده و یک پایه گذاری بسیار خوب در ذهن آنها خواهد بود. همانطور که پیشتر نیز گفته شدترجمه بخش بسیار مهمی در سوالات کنکوری درس عربی می‌باشد که در قسمت تست‌ها نیز به خوبی به آن پرداخته شده و در ۵ بخش کلی برای این قسمت، تست ارائه شده است. سطح بندی و درجه بندی سوالات تستی و پاسخگویی به آنها نیز بسیار مناسب و راضی کننده بوده و تنها ایراد این قسمت، ارائه تست‌هایی با تعداد کم است که در برخی شرایط احساس نیاز بیشتر برای دانش آموزان ایجاد می‌نماید. توصیه می‌شود پس از مطالعه کامل قسمت تست و درسنامه این کتاب، به منظور تکمیل و یادگیر بیشتر نکات تستی از کتاب‌های بیشتر و کامل‌تری استفاده نمایید. پاسخ‌های تشریحی در پایان هر تست بسیار کامل و جامع بوده و تمامی نکات مهم و قابل توجه در آنها قید شده است.

 آزمون‌های نهایی هر درس

آزمون یکی از راه‌های اصلی و بسیار مهم سنجیدن دانش آموزان می‌باشد که در انتهای هر درس کتاب عربی دوازدهم انسانی میکرو گاج ارائه گردیده و به خوبی سطح یادگیری و ارائه مطالب کتاب را به داوطلب نشان خواهد داد. توصیه می‌شود حتما به آزمون‌های پایان هر درس پاسخ داده و سطح خود را بررسی نمایید.

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
خدیجه علی‌پور
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
208
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...