فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز

شیمی جامع خیلی سبز

از {{model.count}}
390,000
292,500 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز


مقدمه

بسیاری از دانش آموزان پایه دوازدهم برای بررسی رویکرد خود در هر درس نیاز به آزمون‌هایی دارند تا میزان یادگیری خود را با آن‌ها بیازمایند. کتاب فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز هم به همین منظور نوشته شده است. در ادامه به بررسی این کتاب می پردازیم.

هدف از نوشتن این کتاب آمادگی دانش آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی پایه دوازدهم برای کنکور سراسری است. چینش فصل‌ها با اصول علمی آموزشی منطبق است . فهرست کتاب اطلاعاتی در مورد نام‌های فصل‌ها و شماره صفحه آن‌ها به ما می‌دهد. لحن کتاب رسمی است و قالب کلی کتاب به صورتی است که با توجه به تستی بودن، درسنامه ندارد و فقط شامل آزمون‌های مبحثی جامع با پاسخ‌های تشریحی است. این کتاب دارای 1025 تست و 413 صفحه می باشد. قبل از خرید اینترنتی کتاب فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز ادامه این مطلب را بخوانید.

 آموزش (درسنامه)

کتاب شیمی جامع فصل آزمون خیلی سبز شامل آزمون‌های مبحثی و جامع است و هیچ‌گونه درسنامه‌ای ندارد.

 تست (تمرین)

کتاب فصل آزمون شیمی جامع خیلی سبز به‌صورت جامع طراحی ‌شده و دارای هر سه‌پایه دهم تا دوازدهم را است . برای هر فصل از کتاب‌های درسی هر پایه، سه آزمون مبحثی 15 سواله و یک آزمون 25 سواله به‌صورت جامع قرار داده ‌شده است و در پایان، شش آزمون جامع 35 سواله از پایه دهم، پایه یازدهم، پایه نیم سال اول دوازدهم، پایه دوازدهم و جامع سه‌پایه قرار داده‌ شده است. تعداد تست ها برای هر موضوع کافی است. با توجه به این ‌که نوع تست ها به‌صورت آزمونی است نمی‌توان در مورد ترتیب تست ها اظهارنظر کرد اما ترتیب آزمون‌ها به لحاظ آموزشی مناسب هستند.

در تست‌های آزمون‌ها سعی شده که تیپ‌های متنوع پوشش داده شود. تست‌های کنکورهای سراسری سال‌های گذشته و آزمون‌های آزمایشی در کتاب شیمی جامع فصل آزمون خیلی سبز وجود ندارد و تمامی تست ها تألیفی هستند. اما تلاش شده که ایده تست های تألیفی از تست های کنکورهای سراسری سال‌های گذشته باشد. با توجه به تعداد آزمون‌ها و تست‌ها نمی‌توان تمامی آن‌ها را در دوران جمع‌بندی حل و بررسی کرد. تست های کتاب سعی شده که از مسیر کنکور سراسری خارج نشوند.

مخاطب تست ها تمامی دانش آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی پایه دوازدهم در تمامی سطوح می‌باشند. پاسخ‌های تشریحی تست ها کامل و جامع هستند و در تمامی آن‌ها همه گزینه‌ها بررسی‌ شده‌است و مسائل به دو روش تناسب و کسرتبدیل حل ‌شده‌اند. در پاسخ‌های تشریحی نکات و مطالب تستی به چشم می‌خورد. با توجه به این‌که کتاب مخصوص آزمون است هیچ‌گونه درسنامه‌ای ندارد تا ما میزان همخوانی روش‌های حل سؤالات در پاسخ‌های تشریحی با درسنامه‌ها را بسنجیم.

ظاهر کتاب

ظاهر کتاب فصل آزمون شیمی جامع مانند سایر سری کتاب‌های فصل آزمون خیلی سبز است. سایز و فونت نوشته‌ها، صفحه‌آرایی، رسم نمودار و اشکال، گرافیک، طراحی جلد و کیفیت کاغذ به‌کار رفته بسیار مطلوب و مناسب است. اما تنوع رنگ‌های به‌کار رفته بسیار کم است. با عنایت به گرافیک و طراحی، جلد کتاب جذابیت خاصی دارد.

 جمع بندی

حجم کتاب شیمی جامع فصل آزمون خیلی سبز و محتوای آن با توجه به تعداد تست ها برای دوران جمع‌بندی مناسب نیست. در این کتاب غلط‌های املایی و علمی با توجه به حجم آن دیده نمی‌شود. از ویژگی‌های خاص کتاب فصل آزمون شیمی جامع، می‌توان به تعداد آزمون‌ها و تعداد تست های مناسب آن اشاره کرد. بهترین زمان استفاده از این کتاب از ابتدای پایه دوازدهم است.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسندگان
علی فرزاد تبار _ معصومه سعیدی _ نیما سپهری _ یاسر عبداللهی
سال چاپ
1402
تعداد صفحات
385
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...