زبان انگلیسی دوازدهم سیر تا پیاز گاج

زبان انگلیسی دوازدهم گاج

از {{model.count}}
175,000
131,250 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سیر تا پیاز گاج از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

زبان انگلیسی دوازدهم سیر تا پیاز گاج


درس انگلیسی یکی از مهمترین دروس در آزمون سراسری و امتحانات نهایی به شمار می‌آید. یکی از کتاب‌های کمک آموزشی به منظور بالا بردن آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های آزمایشی، کنکور و همچنین امتحانات نهایی، سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج محسوب می‌شود که به صورت کامل و جامع کلیه مطالب کتاب درسی این پایه رو تحت پوشش قرار می‌دهد. دانش آموزان به منظور یادگیری مفهومی درس انگلیسی، می‌توانند از کتاب انگلیسی دوازدهم گاج استفاده کنند.

معرفی کلی سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج

سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج با هدف پوشش تمامی مطالب کتاب درسی نوشته شده تا دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های تشریحی، آزمون‌های تستی و کنکور به سطح بالایی از آمادگی دست پیدا کنند. فصل‌های این کتاب کاملا مطابق مباحث کتاب درسی و اصول علمی آموزشی چینش شده‌اند و مطالب کتاب با لحنی رسمی و روان بیان شده‌اند. فهرست کتاب سیر تا پیاز انگلیسی پایه دوازدهم گاج، اطلاعات کاملی را از جزئیات بخش‌های متنوع کتاب به دانش آموزان ارائه می‌دهد و به طور کلی کتابی کامل و جامع به منظور افزایش آمادگی دانش آموزان محسوب می‌شود.

آموزش (درسنامه) کتاب

کتاب سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج از درسنامه قابل فهم و روان برخوردار می‌باشد و به کلیه مباحث کتاب درسی می‌پردازد و از همین رو حجم بالایی دارد. نویسنده در درسنامه به تمام کلمات کتاب درسی و کتاب کار در قالب جدید به همراه جمله و ترجمه و به اشکال مختلف اشاره کرده است و گرامر آن همراه با انواع مثال به دانش آموزان ارائه شده است. درسنامه این کتاب از کیفیت بالایی در مقایسه با سایر کتاب‌های مشابه برخوردار می‌باشد.   

در درسنامه کتاب سیر تا پیاز انگلیسی پایه ۱۲ گاج به تمام جزئیات و مطالب کتاب درسی و تمرین‌ها پرداخته شده و نکات تستی در قالب نکات طلایی آورده شده است. درسنامه این کتاب برای تمام دانش آموزان با هر سطح علمی مناسب می‌باشد و می‌توان از آن برای شرکت در آزمون‌های تشریحی و تستی استفاده کرد.

دانش آموزان با تهیه این کتاب و مطالعه درسنامه، می‌توانند مفاهیم درس انگلیسی را یاد بگیرند و به کلیه سوالات تشریحی و تستی پاسخ دهند. نویسنده سعی کرده تا چارچوب درسنامه را در بازه حد وسط تشریحی و تستی حفظ کند. در این کتاب هم مثال‌های تشریحی و هم تستی جای داده شده و درسنامه برای پاسخگویی به کلیه سوالات آزمون‌های تشریحی و تستی گزینه مناسبی می‌باشد.

تست (تمرین)

تست‌های کتاب سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج در دو سطح طراحی شده‌اند و تعداد آن‌ها برای یادگیری مفاهیم کتاب مناسب می‌باشد. در چینش سوالات ترتیب ساده به سخت رعایت شده و مطابق درسنامه کتاب آورده شده‌اند اما تست‌ها به شکل میکروطبقه بندی نیستند.

سوالات تستی این کتاب انواع و اقسام تیپ‌ها را پوشش می‌دهد و در بخش‌های مربوط به درک مطلب و کلوز تست این موضوع کاملا حس می‌شود. همچنین سوالات تشریحی این کتاب از تنوع خوبی برخوردارند اما ایده نو و جدیدی در طرح سوالات به کار نرفته است و این یکی از نکات ضعف کتاب محسوب می‌شود.

در طرح سوالات تستی محور سوالات کنکوری رعایت شده و در بخش کتاب آزمون تمریناتی با ایده نو در نظر گرفته شده است. به طور کلی تست‌های سطح ۱ کاملا در سطح کتاب و کنکور می‌باشند که دانش آموزان ضعیف و متوسط باید بر آنها تسلط داشته باشند و تست‌های سطح ۲ از سطح بالاتری برخوردارند و جزو سوالات سخت کنکور می‌باشند و برای دانش آموزانی که به دنبال درصد بالایی در کنکور سراسری هستند، گزینه مناسبی به شمار می‌آیند.

 بخش پاسخ‌های تشریحی

در بخش پاسخ‌های تشریحی کتاب، همه جملات ترجمه شده‌اند و سعی شده تا تمام ابهامات و ایرادات دانش آموزان رفع شود. پاسخ تشریحی برای قسمت کتاب آزمون هم در نظر گرفته شد و پاسخ کامل سوالات آورده شده است. نویسنده سعی کرده تا نکات مهم را به طور مجزا در پاسخ تشریحی بیان کند. در پاسخ به سوالات مفهومی سعی شده تا همه گزینه‌ها مورد بررسی قرار گیرد. به طور کلی در کتاب‌های تست و آزمون تمام مطالب پوشش داده شده تا دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های تشریحی و کنکور آمادگی لازم را کسب کنند.

جمع بندی کتاب سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم

حجم کتاب سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج در مقایسه با نمونه‌های مشابه بیشتر می‌باشد و دلیل آن جامع و کامل بودن مطالب است. در کتاب جامع انگلیسی پایه دوازدهم غلط واضح املایی و علمی مشاهده نمی‌شود. از ویژگی بارز کتاب سیر تا پیاز انگلیسی دوازدهم گاج، می‌توان به بخش آموزش واژگان شامل یک جمله مشابه، اشکال گوناگون کلمه، کلمات مترادف، هم خانواده و متضاد اشاره کرد.

از دیگر خصوصیات این کتاب باید به کتاب کار اشاره کرد و به طور کلی این کتاب به عنوان یک منبع کامل برای افزایش آمادگی به منظور شرکت در آزمون‌های تستی و تشریحی پیشنهاد می‌شود. دانش آموزان می‌توانند از آن همگام با تدریس معلم در طول سال تحصیلی استفاده کنند.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
سعید ابراهیمی
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
400
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...