دین و زندگی ۳ دوازدهم (بهمن آبادی) سفیرخرد

دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد

از {{model.count}}
130,000
97,500 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب دین و زندگی ۳ دوازدهم (بهمن آبادی) سفیرخرد از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب دین و زندگی ۳ دوازدهم (بهمن آبادی) سفیرخرد


نویسنده ی کتاب جامع دینی دوازدهم سفیر خرد مسلم بهمن آبادی است و ویژه رشته‌ تجربی، رشته ریاضی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش نوشته شده است. دانش آموزان پایه دوازدهم می‌توانند جهت شرکت در کنکور از این کتاب استفاده کنند . درسنامه‌های کتاب دین و زندگی دوازدهم بهمن آبادی  از نمودارهای درختی برای فهم بهتر مطالب استفاده شده است و در کنار این موضوع می‌توان به آیات و احادیث کتاب اشاره کرد . سؤالات چهار گزینه‌ای کتاب دینی دوازدهم سفیر خرد نیز به صورت تألیفی و آزمایشی به نگارش درآمده‌اند. همچنین کتاب شامل پاسخنامه تشریحی نیز می باشد. اگر قصد خرید کتاب دینی دوازدهم سفیر خرد را دارید مطالب زیر را از دست ندهید! 

ویژگی‌های کتاب جامع دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد:

کتاب جامع دینی دوازدهم سفیر خرد که جلد دوم آن برای دانش آموزان دوازدهم به نگارش درآمده است دارای 208 صفحه می‌باشد. چاپ جدید این کتاب توسط استاد مسلم بهمن آبادی که از اساتید برتر کنکور در درس دین و زندگی می باشند انجام شده است. نکته مهم و قابل توجه این است که اغلب سؤالات درج شده در این کتاب در کنکور سال 98 و 99 و 1400 تکرار شده‌اند و به همین دلیل این کتاب منبع مناسبی برای داوطلبان کنکور سراسری و آزاد می باشد.
همچنین به همراه دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد ضمیمه رایگان پاسخ تشریحی داخل کتاب نیز ارائه شده که برای حل سوالات شما را یاری میکند و به همراه کتاب عرضه میشود. این ضمیمه علاوه بر پاسخ تشریحی شامل روش های تست زنی و نکات طلایی می باشد و در این کتاب تست ها از نظر درجه بندی میزان اهمیت به چهار رتبه 2 تا 5 ستاره تقسیم شده اند تا شما عزیزان برای زمان جمع بندی و دوره درس ها تست های 4 و 5 را مجددا بررسی کنید.
کتاب دینی سفیر خرد دوازدهم دارای سؤالات تألیفی و سؤالات تست های سال های پیش است که در بخش‌های گوناگون می‌توانید آنها را نیز مشاهده کنید. جلد اول این کتاب برای رشته‌های تجربی، ریاضی، فنی حرفه‌ای و کاردانش اغلب رشته‌ها نوشته شده است. انتشارات بهمن آبادی نشر و چاپ این کتاب را برعهده داشته و جلد دوم آن را نیز روانه بازار کرده است. در ادامه در رابطه با ساختار اصلی این کتاب اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.


ساختار اصلی کتاب دین و زندگی سفیر خرد دوزادهم بهمن آبادی

کتاب جامع دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد بهمن آبادی از سه بخش مهم برخوردار است.:

دین و بخش اول: درسنامه دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد

درسنامه‌های مختلفی است که به صورت نکته به نکته مفاهیم هر درس را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. شامل ارائه تمامی نکات و مفاهیم دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد بدون حذف هیچ نکته ای ، کامل تر و جامع تر از کتاب درسی به صورت طبقه بندی شده و به زبانی اسان در قالب نمودارنامه های درختی. انتخاب و نوشتن تیترهای خلاقانه و مفهومی برای بیشتر متن ها و پاراگراف های هر درس تا مفهوم اصلی آن پراگراف در قالب چند کلمه کلیدی بیان شود. مشخص شدن کلمات و اصطلاحات مهم و کلیدی هر درس با رنگی متفاوت برای پاسخ دادن به سوالات حفظی.
همچنین ارائه نکات طلایی ، ارتباط های متن با آیه و حدیث و دیگر موضوعات مربوط به آن ، مشابهت ها و تفاوت ها از ویژگی های اصلی بخش درسنامه این کتاب است.

بخش دوم: آیات و روایات دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد

شامل کلمات کلیدی هر آیه و ترجمه آن با رنگی متفاوت تا به سهولت مفاهیم هر آیه را در خاطر بسپارند. و پیام تمامی آیات و روایات به صورت جامع و کامل و به زبانی ساده و قابل فهم مطابق با متن هر درس و متناسب با موضوع هر آیه.
در همین بخش قسمت ارتباط ها و مشابهت ها و تناسب معنایی در آخر پیام آیات و روایات آمده که نکات ارزشمندی را شامل می شود.
برای اولین بار در کتاب های کمک آموزشی پس از هر آیه و حدیث سوالی مفهومی در قالب « نکات ویژه» طرح شده که مفهوم هر آیه را به صورت عمیق مورد بررسی قرار می دهد. همچنین پاسخ تمامی تدبر در آیات و تفکر در احادیث به صورت کامل نوشته شده است.

بخش سوم: سوالات چهار گزینه ای دوازدهم بهمن آبادی

در این بخش از کتاب دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد، 1265 تست و سوال چهارگزینه ای جمع آوری و نوشته شده است.
تست های خط به خط و مفهومی پس از پایان هر درسنامه به سبک کنکور های سراسری سال های اخیر.دقت شود که پاسخ به این سوالات سخت است و نیاز به مطالعه و دوره مجدد محتوای درس دارد. لازم به ذکر است که تعداد زیادی از تست های کنکور سراسری مشابهت بی نظیری با تست های خط به خط و مفهومی این کتاب داشته است. که نمونه آن در آخر همین کتاب آورده شده است.

سوالات آزمایشی : پس از سوالات خط به خط و تالیفی گلچینی از بهترین و جدیدترین سوالات آزمون های آزمایشی قلم چی که توسط اساتید مجرب طراحی شده است گرد اوری شده تا دانش آموزان بیشتر آمادگی پیدا کنند
سوالات سراسری : سوالات کنکور سراسری اخیر داخل و خارج کشور در تمامی رشته ها به همراه سوالات چند سال اخیر کنکور

ویژگی های کتاب دینی دوازدهم سفیر خرد :

1) درسنامه جز به جز و جامع مطابق با کتاب درسی دین و زندگی دوازدهم
2) شامل آیات و روایات کتاب درسی دینی دوازدهم
3) سوالات چهارگزینه ای استاندارد و طبقه بندی شده
4) پاسخنامه تشریحی و جامع تمامی تست ها
5) شامل کنکور های سراسری اخیر داخل و خارج کشور

خرید کتاب سفیر خرد دینی دوازدهم بهمن آبادی :

شما میتوانید برای خرید کتاب دین و زندگی دوازدهم مسلم بهمن آبادی با تخفیف ویژه از سایت  ، اقدام به خرید کتاب دینی سفیر خرد دوازدهم نموده .

دینی دوازدهم سفیر خرد-دینی  سفیر خرد دوازدهم
سفیر خرد دینی دوازدهم
سفیر خرد دوازدهم
کتاب سفیر خرد دینی دوازدهم
دین و زندگی دوازدهم سفیر خرد
دینی دوازدهم بهمن آبادی
دینی بهمن آبادی دوازدهم
دین و زندگی دوازدهم مسلم بهمن ابادی
دینی دوازدهم سفیر خرد 1401

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب 

نویسنده
مسلم بهمن آبادی
سال چاپ
۱۴۰1
تعداد صفحات
۳۴۰
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...