دروس طلایی یازدهم انسانی کاگو

دروس طلایی یازدهم انسانی کاگو

از {{model.count}}
230,000
172,500 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب دروس طلایی یازدهم انسانی کاگو از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

دروس طلایی یازدهم انسانی کاگو


تجربه ثابت کرده که بسیاری از افراد موفق در کنکور سراسری، از پایه یازدهم، برنامه‌ریزی کامل و دقیقی برای مطالعه دروس و حل تمرین ها داشته‌اند. ازآنجایی‌که فرصت مطالعه در سال دوازدهم محدود است و نمی‌توان بار سه سال متوسطه را در یک سال به دوش کشید، چون باید نقاط ضعف و قوت خود را در سال‌های پایه شناسایی کرده و به تقویت آنان بپردازیم تا با تمرکز کافی به استقبال سال دوازدهم و کنکور سراسری برویم. هم‌چنین، برگزاری امتحانات تشریحی در سال یازدهم و تمرکز اصلی این امتحانات بر کتب درسی دانش‌آموزان، اهمیت سال یازدهم را دوچندان می‌کند. جدی گرفتن پایه یازدهم و داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق، می‌تواند تا حد بسیار زیادی شما را به اهداف تحصیلی خود در آینده نزدیک کند. اما امسال ما با یک مشکل به نام بیماری کرونا رو به رو شدیم که تا حدودی بر مسائل آموزشی نیز اثر گذاشته است. به‌طور مثال؛ دانش‌آموزان ارتباط محدودی با دبیران خود دارند و به‌سادگی گذشته نمی‌توانند ابهامات درسی خود را برطرف کنند. دقیقاً اینجاست که اهمیت انتخاب کتاب کمک‌آموزشی مناسب، پررنگ می‌شود. کتاب دروس طلایی پایه یازدهم انسانی از انتشارات کاگو، کتابی جامع و همه‌جانبه است که به‌طور کامل کلیه دروس و مباحث موجود در پایه یازدهم رشته انسانی را موردبررسی قرار می‌دهد جای هیچ ابهامی را در ذهن دانش‌آموز باقی نمی‌گذارد. وجود جدول‌ها و کادرهای مختلف ، درسنامه‌های خلاصه و مفید، ارزشیابی‌های مستمر، ارائه نمونه سؤالات امتحانی نیمسال اول و دوم، مشخص کردن موارد مهم امتحانی و حل کلیه فعالیت‌ها و تمارین کتاب درسی باعث شده تا کتاب دروس طلایی پایه یازدهم انسانی انتشارات کاگو به‌خوبی جای خود را در دل دانش‌آموزان باز کند.

ویژگی‌های کتاب :

با استفاده از کتاب دروس طلایی پایه یازدهم رشته انسانی، می‌توان مطالب را به‌صورت گام‌به‌گام و پله‌ای آموزش دید. صفحه‌آرایی کتاب با استفاده از رنگ‌های متنوع به زیبایی انجام‌شده و اصلاً موجب خستگی چشم نمی‌شود. در کتاب دروس طلایی سال یازدهم انسانی، دروس زبان انگلیسی، نگارش، جغرافیا، روان‌شناسی، علوم و فنون ادبی، ریاضی و آمار، عربی، فارسی، انسان و محیط‌زیست، تاریخ، دین و زندگی، فلسفه، جامعه‌شناسی در قالب ۸۲۹ صفحه پوشش داده‌شده‌اند که این حجم با تعداد کتابجای داده شده در آن کاملاً متناسب است. لحن کتاب به سبب قلم روان گروه نویسندگان انتشارات کاگو، بسیار روان و قابل‌فهم است و به‌خوبی دانش‌آموزان را در یادگیری مطالب یاری می‌کند. از ویژگی‌های مثبت کتاب می‌توان به برچسب‌های فراهم‌شده در کتاب اشاره کرد که توسط آنان می‌توان مرز میان دروس را مشخص کرد. فهرست کتاب نیز بسیار کامل بوده و دانش‌آموز را در استفاده از کتاب دچار مشکل نمی‌کند.

بررسی بخش‌های مختلف کتاب :


درس‌نامه:

پیش از شروع درسنامه‌های هر موضوع کتاب، بخش ویژه‌ای تحت عنوان «محتوای ویژه کتاب» قرار داده‌شده است؛ که در این کادر شما قادر خواهید بود تا از موارد اصلی که به آن‌ها اشاره می‌شود، آگاه شوید. در کادر بعدی «فایده‌های کتاب» به‌طور مجزا توضیح می‌دهد تا مخاطب، باارزش و جایگاه هر بخش و نحوه مطالعه آن آشنا شود. لحن صمیمی و خودمانی نویسندگان در این بخش به‌خوبی دانش‌آموزان را مجذوب می‌کند و با نویسنده همراه می‌سازد. وجود این کادر به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا نقش مبحثی را که مطالعه می‌کنند در آینده خود بدانند. در قسمت آموزش، دانش‌آموزان می‌توانند حضور معلم را در کنار خود احساس کنند زیرا کلیه دروس، به‌صورت روان به همراه نکات آموزشی کاربردی بیان‌شده‌اند. هم‌چنین در بعضی دروس نوآوری‌های بسیار خوبی صورت گرفته است.

به‌عنوان‌مثال:

در درس زبان انگلیسی، عربی، آوردن واژه‌نامه‌ها در کنار کادر مخصوص کلمات مترادف و متضاد و ترجمه خط به خط درس و قواعد هر درس فرایند یادگیری را افزایش میدهد. و یا در دروس فارسی و علوم و فنون ادبی، علاوه بر ترجمه درس، به بخش واژه‌نامه و کلمات هم‌خانواده و مترادف و متضاد، در کنار مباحث تاریخ ادبیات و توصیه‌های املایی هم توجه ویژه‌ای شده است. در درس دین زندگی، با توجه به اهمیت درک ترکیبی مفاهیم، کلیه پیام آیات به‌صورت مجزا نوشته‌شده است. در درس تاریخ، به زیبایی از نمودارهای خط زمان استفاده‌شده و مجزا کردن مطالب موجب شده تا دانش‌آموزان به‌سادگی مبحث را به خاطر بسپارند. در درس ریاضی و آمار هم شاهد درسنامه‌های کامل و جمع‌آوری فرمول‌های کل کتاب، اشکال و تعاریف و اصطلاحات مهم هستیم. در دروس جغرافیا و انسان و محیط‌زیست، استفاده از نقشه‌ها و نمودارها به‌خوبی صورت گرفته و در دروس فلسفه و روانشناسی و جامعه‌شناسی، مباحث به‌طور کامل تحلیل‌شده‌اند. یکی از بخش‌هایی که به‌طور ویژه موردتوجه دانش‌آموزان قرارگرفته است، بخش «بدفهمی‌های رایج» است که به بررسی اشتباهات رایج در پاسخ‌گویی به سؤالات می‌پردازد و باعث شده مخاطب بر تمام ابعاد کتاب تسلط پیدا کند.

پاسخ تمرین‌ها و فعالیت‌های کتاب درسی:

درسنامه‌های کتاب دروس طلایی پایه یازدهم انسانی کاملاً جامع هستند و بامطالعه آن‌ها به‌راحتی می‌توان به کلیه سؤالات کتاب درسی پاسخ داد. علاوه‌براین، پاسخ تمامی سؤالات، فعالیت‌ها، اندیشه و تحقیق‌ها و تمارین کتاب درسی نیز در کتاب آورده شده است. هم‌چنین در بین تمرین‌ها، راهکارهای حل مسئله یا یادآوری قرار داده‌شده است و سؤالات مهم نیز مشخص‌شده‌اند. گاهی نیز آنچه را که لازم است بیشتر از کتاب بدانید، در قسمت بیشتر بدانید برای شما فراهم‌شده است.  

ارزشیابی مستمر:

به‌منظور کسب اطمینان از مطالب آموزش داده‌شده، در انتهای هر درس یا فصل، سؤالات مشابه ارزشیابی کلاس، به‌طور کاملاً استاندارد و عموماً تشریحی برای دانش‌آموزان طراحی‌شده است که با حل آن‌ها می‌توانند به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرند. از ویژگی مثبت این سؤالات، تنوع و جامعیت آن‌هاست که دارای تمام نکات درسنامه هستند و پاسخ تشریحی این سؤالات در انتهای آن‌ها آورده شده است.

آزمون دی و خرداد:

یکی از مواردی که اهمیت پایه یازدهم را بسیار پررنگ می‌کند، برگزاری امتحانات نهایی در این پایه است. برای کسب موفقیت در آزمون‌های دی‌ماه و خردادماه، نمونه آزمون‌های ۲۰ نمره‌ای دی و خرداد در انتهای مطالب هر موضوع درسی کتاب آورده شده است و مناسب ایام امتحانات است تا با پاسخ‌گویی به آن‌ها، دانش‌آموزان با آمادگی و اطمینان بیشتری به استقبال امتحانات خود بروند و دیگر نیازی به خرید جزوات گوناگون نداشته باشند.

جمع‌بندی:

کتاب دروس طلایی پایه یازدهم رشته انسانی از انتشارات کاگو، با پوشش کل محتوای دروس کتاب‌های پایه یازدهم رشته انسانی در کنار آموزش مفاهیم مفید درسی منبع بسیار مناسبی برای دانش‌آموزان مخصوصاً درزمانی که به دبیران و مدرسه دسترسی ندارند، به شمار می‌رود. از نقاط قوت این کتاب می‌توان به درسنامه‌های کامل و جداول و نمودارهای گوناگون در کنار کادرهای تفکیک‌شده هر مبحث و هم‌چنین پاسخ مفصل و دقیق به‌تمامی فعالیت‌ها و تمارین کتب درسی و ارزشیابی‌های مستمر و آزمون‌های بارم‌بندی شده دی‌ماه و خردادماه اشاره کرد. استفاده از این منبع، برای دانش‌آموزانی که به تقویت پایه تحصیلی خود فکر می‌کند، به‌صورت همزمان با کلاس درس و تدریس معلم، توصیه می‌شود.

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
گروه تالیف کاگو
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
821
قطع کتاب
وزیری
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...