خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت

زیست شناسی یازدهم نشر دریافت

از {{model.count}}
310,000
232,500 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت


مقدمه

کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت شامل تست و پاسخنامه آن می باشد و هدف آن تمرین و تست بیشتر برای آمادگی دانش آموزان برای آزمون سراسری کنکور می باشد. چینش فصل ها مشابه کتاب درسی و منطبق بر اصول علمی می باشد. فهرست کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت شامل سرفصل های کتاب درسی و هم چنین پاسخنامه و صفحات مرتبط با آن ها می باشد و اطلاعات بیشتری را در اختیار نمی گذارد. لحن کتاب کاملا رسمی است. این کتاب دارای درسنامه نیست و قالب کلی آن به این شکل است که ابتدا تست های هر مبحث مطابق سرفصل های کتاب درسی نوشته شده و سپس پاسخنامه تشریحی در ادامه آن قرار گرفته است.

 آموزش (درسنامه)

کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت فاقد درسنامه می باشد.

 تست (تمرین)

در کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت تعداد تست های هر فصل متناسب با اهمیت آن مبحث می باشد و کاملا مناسب است. ترتیب تست های طرح شده براساس سرفصل های کتاب درسی و منطبق با اصول علمی می باشد. تست ها در دو نوع کلی چهارگزینه ای و موردی طرح شده است. همه تست های کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت تالیفی می باشند و کتاب تست های آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری را پوشش نمی دهد. تست ها با هدف آمادگی دانش آموزان برای آزمون کنکور طرح شده اند و به همین دلیل میزان سختی سوالات در سطح سوالات کنکور می باشد. در پایان همه فصل ها به جز فصل های 8 و9 تست های ترکیبی با مباحث دیگر طراحی شده است که برای آمادگی آزمون های آزمایشی بسیار مفید است که میتواند باعث بالا بردن مهارت استدلال در دانش آموزان شود. هم چنین در انتهای بعضی از فصل ها مانند فصل 2 و 5 و 6 تست های ترکیبی مباحث همان فصل طراحی شده است که به فهم و تسلط بیشتر دانش آموزان کمک خوبی می کند.

پاسخ تشریحی تست ها بسیار کامل بوده و زبان نوشتن آن ها بسیار ساده و قابل فهم می باشد و برای همه گزینه ها توضیح کامل و مفصل وجود دارد. در سوالات موردی هم دلیل درستی یا نادرستی همه موارد به شکل کامل توضیح داده شده است. در پاسخ تشریحی بعضی از تست ها نکاتی تحت عنوان خط فکری نوشته شده است. نکاتی یک خطی که برای پاسخ گویی به تست ها مفید می باشند. در کل طراحی تست ها و پاسخ های تشریحی آن ها بسیار کامل و کافی می باشد. کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت برای دانش آموزان متوسط و قوی مناسب می باشد. دانش آموزان متوسط با کمک این کتاب می توانند تسلط کافی بر مباحث و هم چنین مهارت تست زنی خود را افزایش دهند. دانش آموزان قوی هم می توانند برای مرور و تثبیت دانش خود و هم چنین به چالش کشیدن مهارت استدلال و تحلیلشان با سوال های ترکیبی از این کتاب کمک بگیرند.

 ظاهر کتاب

سایز و فونت نوشته های کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت مناسب است . طراحی صفحات کتاب بسیار ساده بوده و تنوع رنگ های استفاده شده در آن کم و محدود است. تصاویر کتاب سیاه و سفید و در برخی موارد مانند تصاویر صفحه 64 سبز رنگ می باشند و هم چنین دارای کیفیت مناسبی است. طراحی جلد کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت مناسب بوده و از زیبایی و جذابیت بصری کافی برخوردار است. کیفیت کاغذ های به کار رفته در کتاب مناسب می باشد . طراحی کلی صفحات کتاب ساده است و رنگ های استفاده شده در آن به جز جلد کتاب به سه رنگ سیاه و سفید و سبز محدود می شود که باعث یکنواختی و کسل کننده بودن صفحات کتاب می شود.

 جمع بندی

حجم کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت با توجه به محتوای آن (که درس زیست شناسی می باشد) و با توجه به اهمیت این درس در رشته تجربی مناسب می باشد. در بررسی اولیه کتاب غلط املایی و علمی دیده نمی شود . تست های ترکیبی طراحی شده در انتهای هر فصل و هم چنین نکاتی تحت عنوان خط فکری از ایده های نو و متفاوت این کتاب می باشد که باعث تمایز این کتاب از سایر کتاب های کمک آموزشی می شود. کتاب خط فکری زیست شناسی یازدهم نشر دریافت به عنوان منبعی جهت تست زنی بعد از مطالعه و تسلط بر متن کتاب درسی یازدهم توصیه می شود. بهترین زمان استفاده از این کتاب در طول سال تحصیلی و همزمان با آمادگی برای آزمون سراسری می باشد، زیرا برای پاسخ گویی به سوالات ترکیبی باید بر همه مباحث درس زیست شناسی مسلط بود.

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب 

نویسندگان
میعاد مختاری _ علی محمد عمارلو
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
536
قطع چاپ
رحلی
نوع جلد
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...