جامع هوش اسمارتیز نیترو پویش اندیشه خوارزمی

جامع اسمارتیز

از {{model.count}}
475,000
356,250 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب جامع هوش اسمارتیز نیترو پویش اندیشه خوارزمی از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

جامع هوش اسمارتیز نیترو پویش اندیشه خوارزمی


چکیده

کتاب جامع هوش اسمارتیز سری نیترو از انتشارات پویش با هدف آمادگی و قبولی دانش آموزان در آزمون های تیزهوشان و مدارس برتر نوشته شده است. فهرست کتاب به هشت فصل مجزا تقسیم بندی شده است که شامل هوش تصویری و تجسمی، هوش محاسباتی، هوش کلامی، هوش منطقی، هوش تجربی، هوش سرعتی و آزمون های استاندارد و شبیه ساز می باشد. این تقسیم بندی اصولی و منظم کتاب باعث شده است که مخاطب به راحتی مطلب مورد نظر را پیدا کند. لحن کتاب در بخش های متنوع رسمی و روان است و به راحتی برای مخاطب قابل فهم است.

قالب کلی کتاب به این صورت است که در ابتدا درسنامه ای مختصر و مفید همراه با مثال ارائه شده و پس از آن پرسش های چهارگزینه ای نوشته شده است. در انتهای کتاب نیز پاسخنامه تشریحی همه ی فصول یک جا جمع شده است. در ادامه به بررسی کتاب جامع هوش اسمارتیز پویش نوشته حسن قربانی و مسعود بیگدلی می پردازیم.

سایز و فونت نوشته ها در بخش تست و درسنامه متناسب و خوب است اما در بخش پاسخنامه تشریحی کتاب با فونتی ریز نوشته شده است که ممکن است باعث خستگی چشم مخاطب شود. تنوع رنگی به کار رفته در کتاب جذاب است، به طوریکه هر فصل کتاب با یک رنگ مشخص شده و به راحتی از یکدیگر قابل تشخیص می باشند. هم چنین اَشکال و نمودارها با کیفیتی مطلوب و واضح طراحی شده اند.

روی جلد کتاب از رنگ زرد استفاده شده است و طرح یک مغز همراه با یک عینک که درون آن اسمارتیز های رنگارنگ را نشان می دهد، طراحی شده است که متناسب با نام و محتوای کتاب می باشد، به این صورت که طرح مغز نشان دهنده این است که کتاب مخصوص سوالات هوش و تیزهوشان می باشد و اسماتیز های رنگی مربوط به تجمیع هشت کتاب در یک کتاب می باشد. کاغذ به کار رفته نیز سفید و با کیفیت است.

حجم کتاب هوش اسمارتیز پویش با توجه به تجمیع هشت کتاب در آن متناسب و معقول است. کتاب دارای حجم 716 صفحه و 4814 تست می باشد. در بررسی اولیه، کتاب فاقد غلط املایی و نگارشی در بخش های متنوع می باشد. استفاده از این کتاب به عنوان منبع تست و تمرین برای آمادگی در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی توصیه می شود. با توجه به اینکه هدف کتاب آمادگی دانش آموزان در آزمون های تیزهوشان می باشد، بهترین زمان برای استفاده از کتاب در بازه های زمانی نزدیک به آزمون ها می باشد.

از ویژگی های نوین و بارز کتاب نیز می توان به پاسخ برگ مجازی و هوشمند کتاب نام برد که با ارسال پیامکی به شماره مخصوصی که ارائه شده و یا اسکن QR-Code مخصوص میسر می باشد، که با استفاده از این پاسخ برگ مجازی می توان به راحتی به تست های هر مبحث جداگانه پاسخ داد و پاسخ درست و نادرست و حتی درصد هر آزمون را نیز طبق استانداردهای آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی مشاهده کرد. قبل از خرید اینترنتی کتاب جامع هوش اسمارتیز پنجم و ششم پویش ادامه مطلب را بخوانید.

 آموزش (درسنامه)

درسنامه کتاب جامع هوش اسمارتیز نیترو پویش با اینکه مختصر و کوتاه نوشته شده است، اما گیرا و قابل فهم برای مخاطب است، زیرا از مثال های زیادی در درسنامه استفاده است. ترتیب قرارگیری مطالب در درسنامه بر اساس مباحث مهم می باشد. به طور کلی 248 مبحث با عنوان درسنامه در کتاب ارائه شده که به تشریح مطالب همراه با مثال پرداخته شده است. مخاطب درسنامه ها می توانند دانش آموزان قوی با هدف قبولی در آزمون های تیزهوشان و حتی مربیان باشند. اما برای آن دسته از دانش آموزانی که به درسنامه به عنوان منبعی برای پیشرفت علمی خود می نگرند، این کتاب مناسب نمی باشد. باتوجه به اینکه کتاب هوش اسمارتیز پویش، جزء کتاب های جمع بندی محسوب می شود بنابراین حجم درسنامه برای زمان جمع بندی مناسب می باشد. درسنامه ها دارای مثال و تست های حل شده همراه با نکات مهم و کاربردی می باشند. بنابراین برای زمان جمع بندی بسیار مناسب اند.

از ویژگی های بارز کتاب جامع هوش اسمارتیز پویش که آن را از بقیه ی رقبای خود متمایز کرده است هوشمند بودن آن است، به این معنی که با ارسال پیامک و یا اسکن QR–Code که در ابتدای کتاب آمده است، برای بعضی مباحث ویدیو های آموزشی با تدریس یکی از نویسندگان قرار گرفته شده است و همچنین یک پاسخ برگ مجازی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است تا با استفاده از آن به راحتی به تست های هر مبحث جداگانه پاسخ دهند و جواب های درست و نادرست خود را ارزیابی کنند و هم چنین می توانند درصد خود را طبق استاندارد آزمون ها دریافت کنند. در نتیجه دانش آموز می تواند خود را در جلسه آزمون تصور کند و مهارت خود را محک بزند.

اَشکال طراحی شده در کتاب نیز با کیفیت و واضح چاپ شده اند، به طوری که کاملاً برای مخاطب قابل تشخیص و خوانا هستند، به خصوص در فصل اول و دوم کتاب که درسنامه ها بر پایه ی اَشکال می باشند.

 تست (تمرین)

مهم ترین بخش کتاب جامع هوش اسمارتیز پنجم و ششم را سوالات چهارگزینه ای تشکیل می دهد. تست های کتاب به صورت میکرو طبقه بندی شده جمع آوری شده اند. پس از درسنامه ی هر مبحث بلافاصله سوالات چهار گزینه ای آورده شده اند. توضیحات و نکات درسنامه ها برای پاسخگویی به سوالات کافی می باشند. 6 فصل اول کتاب دارای 4194 تست است، اما فصل هفتم با عنوان آزمون های استاندارد، شامل چهار آزمون جامع از ورودی تیزهوشان ششم از سال 97 تا 99 و یک آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم سال 98 می باشد. فصل بعدی کتاب با عنوان آزمون های شبیه ساز، دارای سه آزمون جامع تألیفی شبیه آزمون های ورودی تیزهوشان است. این تعداد از آزمون های جامع در انتهای کتاب برای خودارزیابی و مهارت سنجی دانش آموزان بسیار مناسب است.

فصل آخر کتاب جامع هوش اسمارتیز نیترو، پاسخنامه تشریحی سوالات می باشد که به طور کامل و قابل فهم به تشریح سوالات پرداخته است و در بعضی از سوالات نیز همه ی گزینه ها بررسی شده و درستی و نادرستی هر گزینه توضیح داده شده است. به طور نمونه در پاسخ تشریحی سوال 3526 دو روش حل مسئله برای سوال در نظر گرفته شده و در هر دو روش سایر گزینه ها به طور دقیق بررسی شده اند و درستی و نادرستی آن ها گفته شده است. بنابراین برای دانش آموز جای هیچ شبهه ای باقی نمی گذارد.

همچنین در پاسخ تشریحی در بعضی سوالات نکات تستی و ضروری نیز گفته شده است، به طور نمونه در پاسخ سوالات 1406، 1425 و 1928 شاهد این نکات هستیم. در حقیقت روش های حل تست ها در درسنامه و پاسخنامه تشریحی سوالات همخوانی و هماهنگی دارد. به طور کلی مخاطب سوالات این کتاب، دانش آموزان قوی و تیزهوشی هستند که هدفشان شرکت و قبولی در آزمون های ورودی تیزهوشان و مدارس برتر می باشد.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسندگان
حسن قربانی _ مسعود بیگدلی
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
716
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

سلام
خدا قوت
دو تا نکته مثبت داره سایت شما
تخفیف هاتون بهتر از سایت های دیگه ست
و پاسخگویی خوبی دارید

103 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...