کتاب درسی تفکر و پژوهش ششم دبستان

تفکر و پژوهش ششم

از {{model.count}}
80,000
70,000 تومان
13%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب درسی تفکر و پژوهش ششم دبستان از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب درسی تفکر و پژوهش ششم دبستان

سال چاپ : 98 , 99 , 1400 ...

در برنامه درسی تفکّر و پژوهش سعی بر این است فرصت‌هایی فراهم شود تا دانش آموزان از این رهگذر ظرفیت‌های فکری خود به‌عنوان انسان را بشناسند، معیارهای خود را بررسی و انتخاب کنند و در زندگی به کار برند.

 تفکّر و پژوهش برنامه‌ای است در جهت شکوفایی قوّه تفکّر و تعقل کودکان و نوجوانان تا بتوانند در عرصه‌های متنوع با تفکّر و خردورزی، مصالح خویش، خانواده و جامعه را تشخیص داده و بر اساس آن عمل نمایند و دیگران را نیز به خردورزی و تعقل دعوت نمایند. تفکّر و پژوهش فرصتی است برای شکل‌گیری روش و منش تفکّر و تعقل کودکان بر اساس فطرت خدادادی آنان تا از این رهگذر افکار خویش را ساماندهی و با زنگار زدایی از فطرت مراحل کمال را طی کنند.

درس‌های این کتاب در چهار فصل سازمان‌دهی شده است. در هر فصل تعدادی درس الزامی و انتخابی طرّاحی شده است. از دروس انتخابی هر فصل، یک درس با انتخاب معلّم و دانش آموزان اجرا می‌شود. در آخر کتاب نیز صفحاتی برای طرّاحی دروس اختیاری توسّط شما پیش‌بینی شده است. این دروس فرصتی فراهم می‌کنند تا دانش آموزان طی یک گفت‌وگوی گروهی، ابعاد موضوع و مسئله را از جنبه‌های متنوع بررسی کنند، از طرز تلقی خود نسبت به موضوع آگاه شوند، نظرات خود را عمیقاً واکاوی کنند، برهان را از برهان‌نما و دلایل مربوط و نامربوط را از هم تشخیص دهند و حقیقت نظر و گفتار را بررسی کنند نه گوینده‌ی آن را.

 سرفصل‌های طرح‌شده در این کتاب به شرح زیر می‌باشد:

  • فصل اول: انتخاب و تصمیم‌گیری
  • فصل دوم: پروژه‌ی پژوهشی
  • فصل سوم: نظام‌مندی 
  • فصل چهارم: هویت و ارزش

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب 

نویسنده
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی
سال چاپ
98 , 99 , 1400 ...
قطع کتاب
وزیری
نوع جلد
شومیز
ناشر
اداره‌ی کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...