پرسش های چهار گزینه ای شیمی یازدهم خیلی سبز

تست شیمی یازدهم خیلی سبز

از {{model.count}}
360,000
270,000 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب پرسش های چهار گزینه ای شیمی یازدهم خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

پرسش های چهار گزینه ای شیمی یازدهم خیلی سبز 


بسیاری از دانش آموزان سال یازدهم با ورود به پایه  یازدهم به دنبال کتاب‌های تست شیمی 2 برای تقویت قدرت تست زنی و تفهیم و تثبیت مطالب در ذهن خود می‌روند تا برای کنکور سراسری آماده شوند. انتشارات خیلی سبز هم به همین منظور کتابی تألیف کرده است. چینش فصل‌ها در این کتاب مطابق با کتاب درسی است و به‌طور کلی قالب کتاب به‌گونه‌ای است که ابتدا تست هایی با عنوان تست های سری A قرار دارند که مطابق با موضوع‌های متنوع هر فصل هستند. سپس تست‌های جامع قرار داده ‌شده و در آخر تست هایی با عنوان تست های سری Z که تست هایی با سطح بالاتر هستند وجود دارند. در ادامه به بررسی شیمی 11 خیلی سبز می پردازیم.

درس‌نامه‌های کتاب در آخر کتاب و همراه با پاسخ‌های تشریحی قرار داده‌ شده‌اند. فهرست کتاب اطلاعاتی در مورد نام فصل‌ها و شماره صفحات آن‌ها به ما می‌دهد. لحن کتاب به صورتی است که دانش‌آموز را خسته نمی‌کند چرا که تلفیقی از رسمی و صمیمی است و با توجه به مقدمه، نویسنده توانسته به وعده‌های خود جامه عمل بپوشاند. این کتاب دارای 1463 تست و 591 صفحه می باشد. قبل از خرید اینترنتی کتاب شیمی یازدهم تست خیلی سبز ادامه مطلب را بخوانید.

 آموزش (درسنامه)

درس‌نامه‌های کتاب شیمی یازدهم خیلی سبز در پایان تست ها و در کنار پاسخ‌های تشریحی تست ها قرار دارند. درس‌نامه‌های کتاب به‌گونه‌ای است که مطابق روند آموزشی تست ها و به‌صورت موضوعی هستند. در درس‌نامه‌ها سعی شده تا تمامی مطالب درسی به‌طور کلی با کمک جداول، نمودارها، نکات و توضیحات کامل بررسی و برای دانش آموزان متنوع در هر سطحی تفهیم و تثبیت شود. حجم درس‌نامه‌ها با عنایت به مفاهیم کتاب درسی بسیار زیاد است. تمرین‌های کتاب درسی به‌ویژه تمرین‌های دوره‌ای آخر هر فصل کتاب درسی و همچنین کنکورهای سراسری سال‌های اخیر به‌جز سال 99 به نوع نگارش درس‌نامه‌ها جهت داده است.

درس‌نامه‌های کتاب تست شیمی یازدهم خیلی سبز به شیوه‌ای نوشته ‌شده‌اند تا مطالب و مفاهیم کتاب درسی را هم به‌صورت عمیق و هم به شکل نکته وار و تستی بیان کنند. درس‌نامه‌های کتاب به دلیل جامع و کامل بودن می‌تواند به دانش آموزان ضعیف کمک کند و سطح علمی آن‌ها را افزایش بدهد. نویسندگان سعی کرده‌اند تا در نوشتار درس‌نامه‌ها تا حد امکان از آوردن مطالب بیهوده و اضافی خودداری کنند و از مسیر کنکور سراسری خارج نشوند هرچند عدم توجه و بررسی کنکورهای سراسری سال 99 موجب شده تا درس‌نامه‌های کتاب مقداری از کنکورهای سراسری فاصله بگیرد اما بااین‌وجود مطالب آورده شده مناسب کنکورهای سراسری هستند.

تست ها و مثال‌های آورده شده در درس‌نامه‌ها اکثراً از کنکورهای سراسری سال‌های گذشته هستند که برای پاسخ‌گویی به تست های کتاب شیمی 11 ام خیلی سبز بسیار مناسب هستند. تست‌های سطح بالا و ایده داری که در تست های سری Z آورده شده‌اند برای دانش آموزان متوسط و قوی بسیار مناسب  هستند.

 تست (تمرین)

تست های هر فصل از کتاب شیمی 11 تست خیلی سبز شامل سه قسمت هستند. قسمت اول تست هایی با عنوان تست های سری A هستند که با توجه به موضوع‌های متنوع هر فصل جاب داده شده‌اند. قسمت دوم آزمون‌های جامع هستند که دانش آموزان می‌توانند در این مرحله خود را محک بزنند و توانایی‌ها و ضعف های خود را در موضوع‌های مختلف هر فصل شناسایی و بررسی کنند. قسمت سوم تست هایی با عنوان تست های سری Z هستند که دارای تست هایی سطح بالاتر و دارای ایده‌های نو و جدیدند که برای دانش آموزان متوسط و قوی بسیار مناسب هستند.

تعداد تست ها در کل مناسب هستند اما برای بعضی از موضوعات فصل‌ها، بسیار زیاد هستند. ترتیب تست ها مطابق با روند آموزشی کتاب درسی و موضوعات مختلف هر فصل هستند. تست های این کتاب تیپ های متنوع را برای هر موضوع پوشش داده و به شکل میکرو طبقه‌بندی آورده شده‌اند. در تألیف تست های این کتاب سعی شده تا تست های کنکورهای سراسری سال‌های خیر و همچنین آزمون‌های آموزشی پوشش داده شوند. اما در بین آن‌ها تست هایی از کنکورهای سراسری سال 99 و الگوبرداری از آن‌ها دیده نمی‌شود. در بین تست های سری Z تست هایی با ایده‌های نو، جدید و بالاتر از سطح کنکورهای سراسری به چشم می‌خورد.

در نوشتار تست های این کتاب سعی شده که از کنکور سراسری و هدف آن خارج نشوند. همه دانش آموزان در تمامی سطوح می‌توانند مخاطب تست های کتاب شیمی 11 ام خیلی سبز باشند. در پاسخ‌های تشریحی این کتاب که در آخر هر فصل گنجانده‌شده تمامی گزینه‌های هر تست  بررسی می‌شوند همچنین مسائل به دو روش تناسب و کسر تبدیل حل می‌شوند. به‌طور کلی سعی شده که پاسخ‌های تشریحی این کتاب قابل‌درک و فهم باشند و روش‌های حل سؤالات در پاسخ‌های تشریحی با درس‌نامه‌ها تطابق دارند.

 ظاهر کتاب

ظاهر کتاب شیمی یازدهم خیلی سبز مانند سایر سری کتاب‌های شیمی خیلی سبز هستند. سایز و فونت نوشته‌ها، صفحه‌آرایی، رسم نمودار و اشکال، گرافیک و طراحی جلد و کاغذ به‌کار رفته در کیفیت مطلوبی قرار دارند. جلد کتاب و همچنین تنوع رنگ‌های به کار رفته از جذابیت‌های ظاهری این کتاب هستند.

 جمع بندی

حجم کتاب تست شیمی 11 ام خیلی سبز با توجه به محتوا و مطالب کتاب درسی بسیار زیاد است. غلط‌های املایی و علمی در این کتاب به چشم نمی‌خورد. از ویژگی‌های خاص این کتاب می‌توان به تست های سری Z و آزمون‌های جامع اشاره کرد. استفاده از این کتاب به‌عنوان منبعی برای درس‌نامه و تست در سال یازدهم پیشنهاد می‌شود و بهترین زمان استفاده از این کتاب سال یازدهم است.

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
مهدی براتی _ نیما سپهری
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
591
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...