شیمی دوازدهم خیلی سبز

تست شیمی دوازدهم خیلی سبز

از {{model.count}}
220,000
176,000 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز

داوطلبانی که قصد دارند در کنکور سراسری شرکت کنند به کتاب‌های کمک آموزشی و تست نیاز دارند. کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز(تک جلدی) از ادغام ۲ کتاب از انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است و با هدف یادگیری مفاهیم و افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی منتشر شده است.

کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز از لحن صمیمی و رسمی برخوردار است و فصل‌های آن مانند فصل‌های کتاب درسی (به غیر از فصل تعادل(قسمت مسائل) که در فصل آخر کتاب قرار داده شد) چیدمان شده‌اند و به دانش آموزان در افزایش مهارت تست زنی کمک شایانی خواهد کرد. بنابراین اگر به دنبال یک کتاب شیمی دوازدهم تست هستید، کتاب شیمی تست خیلی سبز گزینه مناسبی به شمار می‌آید.

معرفی کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز :

همانطور که گفته شد، کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز از ادغام ۲ کتاب به صورت تک جلدی با هدف افزایش توانایی دانش آموزان جهت شرکت در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی منتشر شد. فصل‌های این کتاب به جزء قسمت مسائل فصل تعادل کاملا مطابق سرفصل‌های کتاب درسی شیمی پایه دوازدهم چیدمان شده‌اند و مطالب لحنی ساده و روان دارند.

فهرست مطالب کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز به شماره صفحات تست‌های سری A و Z، پاسخنامه کلیدی و تشریحی سوالات اشاره می‌کند تا دانش آموزان به راحتی به مطالب مختلف دسترسی پیدا کنند. بنابراین تهیه و خرید کتاب شیمی تست خیلی سبز پایه دوازدهم به صورت تک جلدی به شما در افزایش قدرت تست زنی و آموزش نکات کلیدی کمک خواهد کرد.

درسنامه

مولف در نگارش کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز تلاش کرده تا مفاهیم و موضوعات را به صورت ساده و روان بیان کند تا خواننده به درک درستی از مطالب برسد. همچنین در بخش‌هایی به مطالب‌ترکیبی برای موضوع مورد نظر اشاره شده و درسنامه آموزشی این کتاب با پوشش تمام جوانب از حجم معقول و مناسبی برخوردار می‌باشد. در نگارش درسنامه هر بخش سعی شده تا به تمرین‌های کتاب درسی توجه ویژه‌ای شود و نکات کلیدی و مهم از سوالات کنکور سال‌های قبل در درسنامه گنجانده شده است.

با توجه به بیان مطالب با لحن صمیمی و ساده، این کتاب برای دانش آموزان مختلف با هر سطحی به خصوص دانش آموزان ضعیف گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. مطالب و آموزش‌های درسنامه کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز با بیان نکات کلیدی و تستی به نوعی آموزش عمقی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. در درسنامه این کتاب ابتدا مثال‌های ساده بیان شده است و سپس مسائل دشوار و سخت آورده شده‌اند. به طور کلی درسنامه کتاب شیمی تست خیلی سبز پایه دوازدهم برای حل اغلب سوالات تست مناسب بوده و حدود ۷۰ درصد تست‌ها از مطالب بیان شده می‌باشند که به شکل‌های مختلف طراحی شده‌اند.

 یکی از نکات ضعف این کتاب مربوط به جابجایی قسمت مسائل تعادل از فصل یک به چهار می‌باشد که به نوعی سردرگرمی برای خواننده ایجاد می‌کند. با این حال از نقاط قوت این کتاب می‌توان به ارائه درسنامه خودآموز اشاره کرد. همچنین در برخی از درسنامه‌های این کتاب، قسمتی به نام «شیمیوفیل‌ها بخوانند» گنجانده شده که در این قسمت نکات مفهومی از مطالب درسی بیان شده و به دانش آموزان در حل مسائل تست کنکور کمک خواهد کرد.

تست و تمرین

در کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز مولف تمام سعی خود را به کار گرفته تا تعداد تست‌ها برای هر موضوع کاملا مناسب باشد و از سوالات آسان به سخت چینش شوند. تست‌های این کتاب به ۲ بخش سری A و Z تقسیم شده‌اند که سوالات سری A به سوالات روتین، تیپ‌ها و نکته‌های متداول کتاب اشاره دارند و سوالات سری Z به سوالاتی با سطح بالا و جدید اختصاص دارند. در سوالات سری Z شاهد تست‌های خارج از محتوای کنکور هستیم که برای دانش آموزان سطح بالا طراحی شده‌اند. به عنوان مثال به منظور دستیابی به ثابت تعادل از طریق قانون هس، روش جایگزینی در نظر گرفته شده است که خارج از محتوا کتاب درسی می‌باشد.     

در قسمت تست و تمرین کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز برخی از سوالات با توجه به اهمیت دارای علائمی هستند و برای دانش آموزانی که وقت کافی برای حل همه تست‌های کتاب را ندارند، گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. سوالات تست این کتاب میکروطبقه بندی شده‌اند و انواع تیپ‌های مختلف آورده شده است که شامل تست کنکور سال‌های اخیر و المپیادهای علمی نیز است.

کتاب شیمی دوازدهم خیلی سبز برای دانش آموزان با هر سطحی مناسب می‌باشد و برای هر تست پاسخ تشریحی کامل و جامعی ارائه شده که به دانش آموزان در یادگیری مفاهیم کمک شایانی می‌کند. همانطور که گفته شد، درسنامه قسمت تعادل از فصل اول به چهارم این کتاب منتقل شده که این موضوع برای تست این بخش نیز صدق می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک کتاب تست مناسب برای شیمی پایه دوازدهم هستید، کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز با توجه به درسنامه خودآموز، سوالات تستی مناسب و پاسخنامه تشریحی کامل بهترین گزینه در این زمینه شمار می‌آید.

ویژگی‌های کتاب تست شیمی دوازدهم خیلی سبز:

کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز (تک جلدی) که از ادغام ۲ کتاب تهیه شده است از ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار می‌باشد که از جمله آنها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه درسنامه جامع و خودآموز برای دانش آموزان
  • ارائه تست‌های ایده دار و نشانه دار
  • ارائه پاسخنامه تشریحی کامل
  • ارائه نکات کلیدی در بخش شیمیوفیل‌ها بخوانند
  • و…

جمع بندی و کلام پایانی

کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز با توجه به تستی بودن و ارائه درسنامه خودآموز از حجم مناسبی برخوردار بوده و غلط‌های نگارشی کمی در مقایسه با کتاب‌های دیگر در آن مشاهده می‌شود. این کتاب دارای درسنامه کامل و جامع، تست‌های ایده دار و نشانه دار، سوالات تستی سری Z سطح بالا می‌باشد که به دانش آموزان در افزایش مهارت تست زنی کمک خواهد کرد. بنابراین تهیه و مطالعه کتاب شیمی دوازدهم تست خیلی سبز در طول دوران تحصیل و برنامه آزمون‌های آزمایشی گزینه مناسبی می‌باشد.  

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسندگان
مهدی براتی - نیما سپهری - یاسر عبدالهی
سال چاپ
۱۴۰۰
تعداد صفحات
716
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...