پرسش های چهار گزینه ای فیزیک دوازدهم ریاضی جلد اول خیلی سبز

تست ریاضی دوازدهم خیلی سبز

از {{model.count}}
93,500
74,800 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب پرسش های چهار گزینه ای فیزیک دوازدهم ریاضی جلد اول خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب پرسش های چهار گزینه ای فیزیک دوازدهم ریاضی جلد اول خیلی سبز 

هدف اصلی کتاب فیزیک دوازدهم رشته ریاضی خیلی سبز جلد اول آمادگی دانش آموزان در مباحث حرکت شناسی و دینامیک برای کنکور سراسری می‌باشد. مباحث آموزشی مطابق با روند آموزشی کتاب درسی چیده شده‌اند. کتاب دارای ۲۸۸ صفحه می‌باشد.

درسنامه کتاب چگونه است؟

درسنامه در جلد دوم به صورت مفصل تمامی مقاطع درسی را ارائه می‌دهد. نکته قابل توجه این مطلب است که در بخش درسنامه نیز تست‌هایی ارائه شده است. این تست‌ها در بخش‌های رنگی کتاب نگارش شده و برای آن دسته از دانش آموزانی است که وقت نکرده‌اند تمامی تست‌ها را حل کنند. کتاب پیش رو جلد اول کتاب کمک درسی فیزیک دوازدهم می‌باشد که شامل دو فصل از مطالب کتاب می‌باشد. الباقی مطالب در جلد دوم همین کتاب به چاپ رسیده است.

بعد از تست‌ها یعنی قبل از شروع پاسخنامه تشریحی هر بخش، آموزش مربوط به همان درس قرار گرفته است و بعد ازاتمام درسنامه پاسخنامه تشریحی تست‌ها قرار داده شده است. درسنامه کتاب ساده و قابل فهم است و پایه ای‌ترین قسمت هارو آموزش داده و لحن آن صمیمی می‌باشد. درسنامه جامع و کامل بوده و مثال‌های به کار برده شده نسبت به تمرین‌های کتاب درسی تالیف شده‌اند. در درسنامه این کتاب مطالب خارج از کتاب درسی هم آورده شده است.

چیدمان مثال‌ها از آسان به سخت می‌باشد و از آنجایی که مطالب کتاب پایه‌ای و نسبتا عمیق بیان شده مخاطب کتاب دانش آموزان ضعیف و متوسط‌اند و دانش آموزان با سطح متوسط بالاتر بهرهٔ چندانی از این کتاب نمی‌برند.

تست‌های کتاب فیزیک دوازدهم ریاضی خیلی سبز

در ابتدا کتاب فیزیک دوازدهم ریاضی با تست‌های میکروطبقه بندی آغاز می‌شود و پس از پایان تست‌های طبقه بندی شدهٔ هر بخش آزمونک‌هایی قرار گرفته که ۱۰ تا سوال دارند. در انتهای هر فصل هم یک آزمون جامع قرار داده شده (تعداد سوالات در هر آزمون متفاوت است) و پس از آن سوالات آزمون جامع تست‌های سری Z برای دانش آموزانی با سطح علمی بالاتر در نظر گرفته شده است چرا که سطح سوالات دشوارتراست. همچنین در کلیه قسمت‌ها از سوالات کنکور سراسری، مثال‌ها و تمرین‌های کتاب درسی در کنار تعداد زیادی تست تالیفی، استفاده شده است. در مجموع کتاب فیزیک دوازدهم رشته ریاضی ۱۲۹۳ تست دارد.

در بین تست‌ها قسمتی تحت عنوان مطالعه نیمه آزاد مطرح شده است که به مطالبی اشاره دارد که در کتاب درسی نظام جدید حذف شده که در کتاب نظام قدیم جزو مباحث کتاب درسی بوده و در کتاب درسی جدید به این موضوع‌ها پرداخته نشده است.

بخش پاسخنامه تست‌ها بسیار کامل و قابل فهم است و برای تست‌هایی که راه حل‌های طولانی و پیچیده دارند، راه حل به چند مرحله تقسیم شده و گام به گام به خواسته‌های مسئله رسیده است. پاسخ تشریحی به گونه‌ای است که برای تست‌های مفهومی، توضیحی برای هر چهار گزینه ارائه شده است. قسمت پاسخنامه کتاب فیزیک دوازدهم تست رشته ریاضی به صورتی گردآوری شده که مطالعه این قسمت تسلط دانش آموزان را نسبت به مطالب بالاتر می‌برد.

کادرهای کتاب کمک درسی فیزیک دوازدهم خیلی سبز

 کادرهای رنگی کتاب کمک درسی فیزیک دوازدهم خیلی سبز به دو بخش تقسیم می‌شوند. در بخش اول تست و سوال در نظر گرفته شده است و مطرح می‌شود. در بخش پاسخ گزینه صحیح را می‌توانید مشاهده کنید. آنچه مطالعه در این کتاب را حیاتی و ضروری کرده است پاسخ کاملاً تشریحی است. ریز به ریز و مو به مو سوال کنکاش شده و پاسخ آن آورده شده است.

پیشنهاد می‌شود اگر پاسخ تست را می‌دانید باز هم به بخش پاسخ مراجعه کنید و راه‌حل را مورد ارزیابی قرار دهید شاید راهی که ارائه شده است بهتر از راه حل شما باشد که می‌توانید در مدت زمان کمتر به سؤالات پاسخ دهید؛ اما هدف از توزیع این بخش مورد توجه قرار دادن کادرهای رنگی کتاب می‌باشد. این بخش و این کادرها کمک فراوانی جهت پیشرفت شما در تست زنی و آشنا شدن شما با انواعی از تست‌ها می‌کند.

در پایان

تست‌های کتاب فیزیک دوازدهم رشته ریاضی خیلی سبز با تیپ‌های متنوعی طراحی شند و پاسخنامه تشریحی خود بخش کاملی می‌باشد. حجم کتاب فیزیک دوازدهم رشته ریاضی خیلی سبز در مقایسه با مفاهیم کتاب درسی نسبتا زیاد است اما میتوان گفت باتوجه به توضیحاتی کاملی که در بخش‌هایی از کتاب که اغلب دانش آموزان ضعف دارند ارائه شده است از این کتاب مرجع کاملی برای بالا بردن سطح علمی دانش آموزان می‌سازد.

خرید آنلاین کتاب فوق ازالوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسندگان
رضا سبز میدانی - مهدی هاشمی
سال چاپ
۱۴۰۰
تعداد صفحات
288
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...