پرسش های چهار گزینه ای ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی (جلد اول) قلم چی

تست ریاضیات جامع قلم چی

از {{model.count}}
220,000
165,000 تومان
25%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب پرسش های چهار گزینه ای ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی (جلد اول) قلم چی از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

کتاب پرسش های چهار گزینه ای ریاضیات جامع کنکور تجربی آبی (جلد اول) قلم چی


جلد اول کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی از انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی است . این کتاب از مجموعه‌های طبقه بندی شده میباشد که دارای فصل، موضوع، زیر موضوع و درسنامه است .

جلد اول کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی

کتاب‌های انتشارات کانون فرهنگی قلم چی با اهداف مختلف توسط نویسندگان برتر نوشته شده است که یکی از مهم‌ترین هدف‌های نوشتن این دست از کتاب‌های کمک درسی، کیفیت در آموزش می‌باشد. کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی از انتشارات قلم چی با این هدف توسط اساتید مجرب جمع آوری و نگارش شده است.

بیشتر کتاب‌های قلم چی دارای ساختار یکسانی می‌باشند و تنها در موضوع با یک دیگر تفاوت دارند . در رابطه با کتاب پیش رو نیز این مهم به خوبی رعایت شده است. محتوای کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی براساس مطالبی است که دانش آموزان در طول سال آن‌ها را از کتاب درسی فرا می‌گیرند. این کتاب دارای چندین بخش گوناگون می‌باشد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

بخش‌های مهم کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد اول قلم چی 

جلد اول کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی بر اساس ۱۱ فصل و درخت دانش نوشته شده است . موضوع و زیر موضوع‌های گوناگون و جالبی در این کتاب نوشته شده است  که تعداد آن‌ها ۴۲ موضوع و ۱۰۲ زیر موضوع می‌باشد. ۱۲۰ پیمانه که ۸۰ مورد آن بیست سؤالی و ۴۰ مورد آن ده سؤالی است نیز در این کتاب عنوان شده‌اند. برای این کتاب درسنامه نیز در نظر گرفته شده است که ۱۵۰ مورد را به خود اختصاص می‌دهد.

 البته یادآور شویم که انواع تنوع سؤالات چهار گزینه‌ای در جلد اول کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی به دو هزار تست می‌رسد. این میزان سؤال چهار گزینه‌ای می‌تواند تسلط شما را بر کتاب ریاضیات تجربی سال دهم و یازدهم و دوازدهم بیشتر کند. در ادامه در رابطه با سؤالات چهار گزینه‌ای این کتاب و فهرست آن توضیحاتی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

سؤالات چهار گزینه‌ای و فهرست کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی جلد اول قلم چی

 یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جلد اول کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی، ۲۰۰۰ تستی است که در آن استفاده شده است. ۴۴۳ تست این کتاب مربوط به کنکورهای گوناگون داخلی و خارجی کشور است. در کنار این سؤالات می‌توان به ۶۴۹ تست که از سؤال‌های آزمون‌های کانون انتخاب شده است، اشاره کرد. ۹۰۸ تست این کتاب نیز بر اساس کتاب کمک درسی ریاضیات نوشته شده است .

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی فهرستی است که در آن استفاده شده است. این فهرست برخلاف فهرست‌های دیگر کتاب‌های کمک درسی دارای قسمتی با نام ارزیابی پیشرفت است که می‌توانید قبل و بعد از مطالعه، به آن مراجعه کنید و میزان تسلط خود را در فصل‌های گوناگون این کتاب مورد ارزیابی قرار دهید. 

خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب با 20 درصد تخفیف

نویسندگان
ایمان چینی فروشان _ حسین حاجیلو _ فرزانه دانایی _ فرهاد حامی
سال چاپ
1400
تعداد صفحات
552
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
نوبت چاپ
اول

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...