پرسش های چهار گزینه ای دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز

تست دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز

از {{model.count}}
161,000
128,800 تومان
20%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

  موجود شد به من اطلاع بده
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

خرید آنلاین کتاب پرسش های چهار گزینه ای دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز از فروشگاه الوبوک (تخفیفی ترین سایت کتاب)

تست دین و زندگی دوازدهم خیلی سبز


کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز دارای چندین بخش مهم و طبقه بندی شده است. این کتاب دارای پاسخ نامه تشریحی با تفکیک مطالب مهم درسی است. در ادامه با این کتاب بیشتر آشنا خواهید شد.

کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز

کتاب‌های کمک درسی و آموزشی امروزه دارای انواع متنوعی هستند که یکی از آن‌ها کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای است. این دست از کتاب‌ها دارای سؤالات متعدد و مختلفی می‌باشند که هر کدام از پرسش‌های چهار گزینه‌ای می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای استفاده در آزمون‌های متنوع محسوب شوند. کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز نیز دارای همین ویژگی است که باعث برتری این کتاب نسبت به دیگر منابع کمک آموزشی شده است.

انتشارات خیلی سبز در چند وقت اخیر به انتشار کتاب‌هایی با پسوند جامع پرداخته است که نشان دهنده آموزش کامل دروس در این نوع از کتاب هاست. با توجه به این موضوع می‌توان کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع را نیز یک کتاب کامل و بدون نقص در این زمینه برشمرد. جلد دوم کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز برای دانش آموزان پایه دوازدهم رشته‌های متنوع توسط زهرا سمیعی عارف به نگارش درآمده است. برای شرکت در کنکور سال‌های متنوع این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 قسمت‌های گوناگون کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز (بخش اول)

کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز دارای قسمت‌های متنوع است که در این بخش به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت. ورودیه: این بخش خود نیز دارای قسمت‌های متنوعی است که می‌توان به هدف کلی، مفاهیم اصلی، سؤالات اصلی درس و مقدمه اشاره کرد. بخش بعدی متن کتاب نام دارد که این بخش نیز از قسمت‌های مختلفی همچون عنوان اصلی، عنوان فرعی، مطالب بسیار مهم، مطالب مهم، رابطه علت و معلولی، احادیث و اشعار برخوردار است.

 بخش بعدی نیز شرح مطالب عنوان دارد. این بخش دارای ۷ محتوای مناسب می‌باشد. توضیح، کلید واژه، پیام حدیث، رابطه علت و معلولی، تقدم و تاخر، ارتباط مفهوم و نکته‌ترکیبی در این بخش جای می‌گیرند. کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز به دلیل جامع بودن دارای بخش‌های مختلف دیگری است که عبارتند از آیات، پاسخ به سؤالات، سؤالات چهار گزینه و پاسخ‌های تشریحی که در ادامه بیشتر به این موضوعات خواهیم پرداخت. دانش آموزان پایه دوازدهم توصیه می‌کنیم همچنان با ما باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این کتاب کسب نمایید.

 قسمت‌های مختلف کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز (بخش دوم)

در بحث قبلی به چند بخش مهم کتاب کمک آموزشی دین و زندگی جامع از انتشارات خیلی سبز اشاره کردیم. در ادامه به بخش‌های دیگر این کتاب خواهیم پرداخت. آیات بخشی است که خود از چندین قسمت با عناوین شماره سوره و آیه، متن عربی وترجمه، تفکیک عبارات آیه و پیام مختصر آن، مفهوم اصلی آیه و شرح پیام هر یک از عبارات برخوردار است.

پاسخ به سؤالات نیز بخش دیگری از این کتاب را به خود اختصاص داده است و دارای قسمت‌های مهمی همچون تفکر در قرآن، تدبر در قرآن، اندیشه و تحقیق و بررسی و… می‌باشد. این بخش در واقع به تمامی سؤالات گفته شده در کتاب درسی پاسخ داده است. سؤالات چهار گزینه‌ای این کتاب نیز از منابع مختلف از جمله کنکورهای سال‌های قبل و تألیفی انتخاب شده‌اند. پاسخ نامه تشریحی با مطالبی همچون متن، حدیث، ارتباط مفهومی، ترکیبی، آیه و اندیشه و تحقیق در این کتاب استفاده شده است.


خرید آنلاین کتاب فوق از الوبوک تخفیفی ترین سایت کتاب

نویسنده
زهرا سمیعی عارف
سال چاپ
1401
تعداد صفحات
216
قطع کتاب
رحلی
نوع جلد
شومیز
نوبت چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...